PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=187}
7,3 782 064
oceny
7,3 10 1 782064
7,4 47
ocen krytyków
Titanic
powrót do forum filmu Titanic

W kilku kategoriach zasłużył ale np film, reżyseria?To żarty.Filmem który powinien wygrać wtedy
Oscary powinien być-Tajemnice Los Angeles i to bezapelacyjnie...

przemekino87

Zadaje sobie to samo pytanie...
Osobiście uważam, że Titanic nie jest złym filmem, o ile lubi się tego typu produkcje. Niemniej jednak nie widzę w nim arcydzieła, na jakie został on wykreowany. Scenariusz nie powala, jedynie efekty specjalne jak na tamte czasy są naprawdę dobre.

użytkownik usunięty
przemekino87

Też mnie to dziwi, gdyż w tym roku było wiele filmów bijących tego "Titanica" na głowę!

ocenił(a) film na 8

straszny syf

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 10
przemekino87

W których kategoriach zasłużył?

ocenił(a) film na 6
Berith7777

Kostiumy scenografa efeky zdjęcia dżwięk...

ocenił(a) film na 10
przemekino87

I to zasługuje na ocenę 3/10?
Ciekawe ocenianie.

ocenił(a) film na 6
Berith7777

Tak bo technika w kinie to nie wszystko...

ocenił(a) film na 10
przemekino87

Z technicznego punktu widzenia,technicznie to wszystkie składowe filmu są techniką:)Co kryje się pod Twoim słowem "technika"?

ocenił(a) film na 6
Berith7777

Hm chodziło mi o wszelakie efekty...tzn zdjęcia dżwięk montaż efekty specjalne można pod to dodać scenografię kostumy i charakteryzację w pewnym sensie:)

ocenił(a) film na 10
przemekino87

Świetnie,czyli została gra aktorów?
Pozwolę sobie zakończyć tę rozmowę i nie tracić swojego i Twojego czasu.
Miłego dnia zyczę.

ocenił(a) film na 6
Berith7777

Gra aktorów scenariusz reżyseria...Podam przykład co z tego że Avatar jest świetny technicznie skoro nie ma niczego poza tym?To samo tyczy się Titanica...Dla mnie to filmy tylko dobre technicznie nic poza tym...Zresztą każdy ma swój gust i trzeba umieć to uszanować:)

użytkownik usunięty
przemekino87

Film dobry technicznie jest według ciebie słaby.

ocenił(a) film na 6

Jeśli ma słabą fabułę to jest słaby...Dla mnie Titanic i Avatar nie są dobrymi filmami,są co najwyżej mocno średnie

użytkownik usunięty
przemekino87

Ok, rozumiem.

ocenił(a) film na 10

na szczęście droga bez powrotu którą oceniłeś na 7 zawiera świetną grę aktorską , o scenariuszu nie wspominając :D

ocenił(a) film na 10
przemekino87

Czy Kate Winslet zagrała przeciętnie w Titanicu?

ocenił(a) film na 6
homo34

Dla mnie bardzo przeciętnie:)

ocenił(a) film na 8
przemekino87

"Gra aktorów scenariusz reżyseria...Podam przykład co z tego że Avatar jest świetny technicznie skoro nie ma niczego poza tym?"

Za to "Avengers 2" (10/10), "Thor 2" (8/10), "Jurassic World" (9/10) mają wszystkie te elementy...
Warto jeszcze dodać, że gra aktorska w "Tajemnicach Brokeback Mountain" (1/10) nie może się równać grze aktorów w w/w filmach...

ocenił(a) film na 6
TomMarlboroRiddle

No powiedzmy każdy ma inne gusta :) Wyżej cenię sobie Avengers i inne marvelowskie historie od Avatara

ocenił(a) film na 8
przemekino87

"Avatar" mnie g**no obchodzi, bo jest filmem żałosnym...

Jak możesz zarzucić "Titanicowi" słabą reżyserię, scenariusz czy grę aktorską hołdując w/w filmom ?! Rozumiem, że dałeś "Avengersom" 10, bo Ci się podobają bardziej niż "Titanic". OK, szanuję to.
Ale Ty nie mówisz - "Titanic" jest dobrym filmem, ale po prostu mi się nie podoba. Na siłę wymyślasz jakieś wady rzucając jedynie ogólnikami. Masz prawo do krytyki, ale chociaż postaraj się by była konstruktywna...

ocenił(a) film na 6
TomMarlboroRiddle

No mnie gra aktorska w Titanicu się nie podobała...scenariusz też słaby...moim zdaniem Titanic i Avatar są najgorszymi filmami Camerona...Oba strasznie nie przypadły m ido gustu

ocenił(a) film na 9
przemekino87

Chociaż "Titanic" mi się podobał, to również uważam że bezapelacyjnie powinien wygrać "Tajemnice Los Angeles" lub ewentualnie "Boogie Nights" choć ten film nie była nawet nominowany do filmu roku.

ocenił(a) film na 10
przemekino87

Niestety ale musze powiedziec "wypad". Dzieci Neo troluja na stronie.

ocenił(a) film na 6
Kotek_haker

Wypraszam sobie takie teksty ....

ocenił(a) film na 10
przemekino87

Haha ale z ciebie dziecko neo zainteresowales mnie

ocenił(a) film na 6
Kotek_haker

Tak tak dziecko neo.... bo co bo twierdzę że Titanic nie zasługuje na 11 Oscarów?

ocenił(a) film na 10
przemekino87

Oscary jak najbardziej sa zasluzone a ty niestety musisz juz stad isc bo bedzie banik

ocenił(a) film na 6
Kotek_haker

Człowieku za co banik? Za to że mam swoją opinę co do tego filmu? dla mnie oscary niezasłuzone powinien wygrać film Tajemnice LA

ocenił(a) film na 10
przemekino87

Tajemnice LA to strata czasu

ocenił(a) film na 6
Kotek_haker

Fabułe ma dużo lepszą od Titanica...

ocenił(a) film na 10
przemekino87

??? Wypad

ocenił(a) film na 6
Kotek_haker

I vice versa

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 6
Kotek_haker

!!!!!!!!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
Kotek_haker

28 :D a idiota to Ty skoro nie potrafisz zaakceptować że Ktoś może mieć inne zdanie od ciebie baranie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
przemekino87

skoro nie umiesz zaakceptowac ze ktos moze miec inne zdanie od ciebie, baranie, to obejrz titanica jeszcze raz i podwyzsz ocene do najwyzej 5

ocenił(a) film na 6
Kotek_haker

nie podwyżę bo w moim przekonaniu nie zasługuje na to

ocenił(a) film na 10
przemekino87

zaczynasz mnie wkurzac ..przeciez NIE mowie zebys podwyzszyl glupia ocene tylko zebys WGL nie ocenial bo wychodzisz na glupiego frajera. Zgadzam sie z berithem7777. Tla to pudlo w porownaniu z titaniciem. A te TLA mozesz wsadzic se w nosa kryminalofanowiczu wiesz ze masz niemal 9 lat? A co sadzisz o Zielonej Mili heeee co kurde frajerze? Taka sama ocena ??????????????????? Jak tak to cie udusze poduszka w tw sypialnii jak bedziesz kladl sie spac frajerze. I ps pisze (a wlasciwie potem bede mowic) na powaznie. Radze sie zastanowic pzdr.

ocenił(a) film na 6
Kotek_haker

Hahaahaha już się boję :D TLA jest zdecydowanie lepsze w mojej opinii od Titanica i koniec!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 10
przemekino87

A co tla ma wspolnego z titaniciem ??

ocenił(a) film na 6
Kotek_haker

To pajacu że powstały te filmy w tym samym roku i były nominowane do Oscara

ocenił(a) film na 10
przemekino87

niemozliwe. Wypadzik

ocenił(a) film na 6
Kotek_haker

Spadówka trolu

ocenił(a) film na 10
przemekino87

Trol ?? Ja jestem trol ??? To ty jestem trolem i radze wypadac bo cie zglosze. Przedostatnie ostrzezenie

ocenił(a) film na 6
Kotek_haker

Buahahahahahahahahaha :D

ocenił(a) film na 10
przemekino87

Ostatnie* ostrzezenie ..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones