PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=187}
7,3 781 998
ocen
7,3 10 1 781998
7,4 46
ocen krytyków
Titanic
powrót do forum filmu Titanic
ocenił(a) film na 10
użytkownik usunięty
radomir_niewiadomski

Istnieje coś takiego jak siła przeciążenia. Gdyby zarówno Jack i Rose weszli na drewniane drzwi, nie utrzymali by się na ich powierzchni i wpadli do wody. Nawet Jack chciał na początku wejść na te drzwi, ale nie mógł. Oczywiście one same by się nie zatopiły - są z drewna.

ocenił(a) film na 8

Ale jakby naprawdę go tak kochała to nie wchodziłaby na drzwi i chociaż zasugerowała, żeby to on na nie wlazł. Kobiety mają więcej tłuszczu, na pewno miałaby większe szanse przeżycia w lodowatej wodzie niż on.

ocenił(a) film na 10

Ktoś kiedyś policzył, że by się utrzymali. Było na demotach. :D

ocenił(a) film na 9
radomir_niewiadomski

Widać, że Polsat odświeżył "Titanica", bo po raz kolejny pojawia się ten sam temat... Jak koleżanka wyżej napisała, Jack próbował wejść na drzwi, ale się przechyliły, trzeba było oglądać, a nie szukać na siłę głupoty, do której można się doczepić i zrobić "hałas" na forum

ocenił(a) film na 7
radomir_niewiadomski

A mogli zatrudnić Keire Knightley zamiast Kate Winslet, wtedy Leo by się zmieścił ;)

ocenił(a) film na 10
negrita84

Haha, dobre:D Jednak śmiem podejrzewać, że gdyby się postarali, to przy Keirze mogłoby się zmieścić nawet dwóch takich jak Leo;)

ocenił(a) film na 10
negrita84

Gdybyś zauważyła to Titanic był kręcony w 1997 roku a ta twoja Keire Knightley urodziła się w 1985 roku i gdyby miała grać w Titaniku to by miała 12 lat co oznacza że jest za młoda do grania w tym Filmie.

ocenił(a) film na 7
Natalia_33417

przecież do był żart z tą Keirą :D

ocenił(a) film na 8
negrita84

albo caliste flockhard czy jak ona tam ma (Ally mcbeal) z nią to na tych drzwiach pół szalupy jeszcze by weszło :)

ocenił(a) film na 7
radomir_niewiadomski

O każdej kobiecie się tak wypowiadasz? A nikt ci nie mówił smarku, że, nie przymierzając, masz buzię jak kupa? Spójrz na siebie, zanim powiesz coś głupiego...

ocenił(a) film na 10
huo_sanchez

spier.dLAJ geju xDDD kupna na rzycie

ocenił(a) film na 7
radomir_niewiadomski

No i co ty z tymi gejami? Pan od w-f cię kiedyś skrzywdził, czy dziadek ci do wanny wchodził jak byłeś mały???

ocenił(a) film na 9
radomir_niewiadomski

Ale ty głupi jesteś! Trzeba było oglądać film od początku do końca zamiast cały czas odtwarzać sb scenę jak Jack ja malował i tylko gasić się na cycki Rose. Widać ze nie zrozumiałes filmu i przesłania. Ale żyj sb dalej w tej niewiedzy, tylko nie obrażają już wiecej kobiet.

ocenił(a) film na 7
lussi13

Lussi nie denerwuj się, bo szkoda energii :) Lepiej zlać buraka uśmiechem politowania. Burak zawsze będzie burakiem i tego nie zmienisz. Delikwent jest małoletni, nie ma życia poza netem, pewnie nigdy nie miał dziewczyny, wszystkich wyzywa od gejów itp., więc nie dziw się, że taki kmiot nie ma szacunku do kobiet, nie wspominając już odpowiednim traktowaniu ich ;)
trzymaj się cieplutko i pamiętaj, że świat jest pełen nieprzemakalnych idiotów ;))

ocenił(a) film na 10
huo_sanchez

debilu ci pisałem ze ja tyle lasek bzyknołem co ty przez całe zycie nie osiagniesz hihi ma sie ten wdzięk i urok :PP a pełnoletnosc juz dawno osi,agnołem to sie nie martw, wszyscy mnie kochają hihi a ty jestes gejun i posmiewisko :PP
____
kupa na rzycie xoxo

ocenił(a) film na 7
radomir_niewiadomski

ładny masz podpis, 'bzyczku'...

ocenił(a) film na 10
huo_sanchez

wiem :P zazdroscisz ? :P

ocenił(a) film na 7
radomir_niewiadomski

Czego? Że masz na nazwisko "kupa na rzycie xoxo" ??

ocenił(a) film na 10
huo_sanchez

moje nazwisko to Niewiadomski... ale ty jesteś tępy ;( współczuje ... masz świeczke ode mnie [*]
a ''kupa na rzycie xoxo'' to motto moje i mojego braciszka


======
kupa na rzycie xoxo

ocenił(a) film na 7
radomir_niewiadomski

Mogłem się spodziewać, że to u was rodzinne, głupota odziedziczona w genach czy jednak choroba zaraźliwa? Powodzenia wam życzę... dwóch poyebańców niewiadomskich, to nie jeden w końcu.

Aha, i nie mówi się 'na rzycie', tylko: 'na rzyci', względnie: 'na życie'. Zatem, gramatyka, czy deklinacja się kłania, baranie?? Czyżby brygada intelektów musiała wprowadzić korekty do swojego motta życiowego?

ocenił(a) film na 10
huo_sanchez

debilu gdybys był tak inteligentny na takiego jakiego sie kreujesz to wiedziałbyś ze to dla beki :P
ps. poki co jestesmy w necie ale nie ebdziesz obrazał mojej rodziny zyebie takze uwazaj na słowa bo mozemy sie spotkac w sądzie

------
kupa na rzycie xoxo

ocenił(a) film na 10
lussi13

pozdrawiam miło srodkowym palcem hihi
---
kupa na rzycie xoxo

ocenił(a) film na 10
radomir_niewiadomski

btw tu cała prawda o mnie
z wikipedii:
Radomir, Radomiar, Radmir – słowiańskie/staropolskie imię męskie, złożone z członu Rado- (motywowanego przez rad - "być zadowolonym, chętnym, cieszyć się" lub radzić - "troszczyć się, dbać o coś") oraz członu -mir ("pokój, spokój, dobro"). Może ono oznaczać "tego, który troszczy się o pokój".

------
kupa na rzycie xoxo

ocenił(a) film na 9
radomir_niewiadomski

A co mnie to obchodzi?!

ocenił(a) film na 10
lussi13

chciałem, zebys poszerzyła horyzonty ;) :pPPPP

-------
kupa na rzycie xoxo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones