PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779305}

To przychodzi po zmroku

It Comes at Night
5,5 26 005
ocen
5,5 10 1 26005
7,0 21
ocen krytyków
To przychodzi po zmroku
powrót do forum filmu To przychodzi po zmroku

Wszystko ma w nim sens, nawet tytuł, wystarczy wysilić szare komórki. Niestety w czasach filmów dla ameb wybitne przemyślane dzieło stało się chłamem a filmy od Marvela zbierają wysokie noty.

ocenił(a) film na 3
bdt233

W takim razie wyjaśnij co w tym filmie ma sens dla Ciebie

ocenił(a) film na 8
Ewelina_Wieczorek

No wiesz, od czego by tu wyjść...zrozum mnie, nie jest łatwo rezusa nauczyć dodawać.

ocenił(a) film na 3
bdt233

Tak myślałam, że napiszesz byle co byleby tylko nie napisać swojego 'sensu' w tym filmie, którego zapewne nawet nie masz skoro tak ciężko Ci go napisać. Nie pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Ewelina_Wieczorek

Biedny zezłoszczony rezus bo chciał zjeść klocki z cyferkami a niejadalne.

Ewelina_Wieczorek

Ktoś kto daje 7/10 takiemu arcydziełu jak "Baywatch" to się nie dziwie że nie rozumie takich filmów, pewnie masz max 18 lat bo z tego co widać na twoim profilu i jak oceniasz to innego wniosku nie można wyciągnąć. No cóż ameby nie zrozumieją sensu tego filmu

ocenił(a) film na 1
jareeecki

jareeecki, i dalej nie wiem jaki sens ma ten film...
wątek "o instynktownym przesuwaniu priorytetów w obliczu zagrożenia oraz cienkiej granicy oddzielającej kulturę od natury." i o walce o przetrwanie, mogę znaleźć w innych filmach z o wiele ciekawszą fabułą i które są "nagrane do końca" a nie, tak jakby reżyser w pewnym momencie nagrywania stwierdził "Ee tam, ten film jest do bani... dalej nie kręcimy" i takie niedokończone "dzieło" dali do kin...

ocenił(a) film na 3
jareeecki

Cóż każdy ogląda i ocenia to co lubi, nie o tym tutaj mowa 'amebo' nigdzie nie napisałam, że nie rozumiem sensu tego filmu tylko chciałam przeczytać co myśli na jego temat osoba wyżej twojego pokroju, która też lubi pisać bezsensowne komentarze a mój wiek powinien Cię mało obchodzić ☺️

ocenił(a) film na 3
jareeecki

Pozatym co jest złego w daniu baywatch ocenę 'dobry'? Jest to komedia, posmialam się więc spełniła swoją funkcję i to na co akurat miałam ochotę więc?☺️

ocenił(a) film na 7
Ewelina_Wieczorek

Wtrącę się, rozumiem twoje pytanie, i nie spodobały mi się odpowiedzi do ciebie. Zacznijmy od tego że pewne filmy nie muszą nadawać jakiś sens tylko np. prezentować pewne postawy, nie jest to pierwszy film takiego rodzaju, przywołajmy choćby
http://www.filmweb.pl/film/Droga-2009-419050
http://www.filmweb.pl/film/Z+jak+Zachariasz-2015-586153
http://www.filmweb.pl/film/These+Final+Hours-2013-678879
http://www.filmweb.pl/film/Zab%C3%B3jczy+wirus-2009-337366
http://www.filmweb.pl/film/The+Divide-2011-546049
jest to film dosyć popularnego ostatnio nurtu post-apo ale bardziej z naciskiem na reakcje ludzi pomiędzy sobą a nie na widowisko "uwaga! idzie potworek"

Pozdrawiam i rozumiem że nie każdemu może się spodobać takie kino tym bardziej że jest sporo podobnych filmów w takiej tematyce ;-)

ocenił(a) film na 6
jareeecki

Dziewczyna zadala sensowne pytanie, a przypinasz jej latke ameby. Dlaczego? Bo ocenila jakis film inaczej niz Ty? Zawsze bawia mnie takie komentarze, ktos nie potrafi przedstawic argumentow na obrone swojej zdania i zaslania sie takimi wlasnie zenujacymi tekstami w stylu: "No cóż ameby nie zrozumieją sensu tego filmu".

ocenił(a) film na 6
bdt233

1. Film jest podpięty pod horror bo być może ludzie, którzy zapadali na tajemniczą chorobę (prawdopodobnie zamieniali się w coś w stylu Zombie bądź coś bardzo groźnego , jeżeli bohaterowie tak bardzo tej choroby się obawiali i walczyli zaciekle i ze strachem o przetrwanie)
2. Film w fajny sposób przedstawia zachowania ludzi w obliczu zagrożenia i walki o przetrwanie
3. ALE.... tak naprawdę film jest wg mnie nudny i można go streścić w kilku słowach
UWAGA SPOILER
- koleś włamuje się do domu pewnej rodziny, która walczy o niezarażenie się tajemniczym wirusem
- przygarnia rodzina tego włamywacza wraz z włamywacza rodziną
- pies coś usłyszał i uciekł
- ktoś otworzył czerwone drzwi, za którymi leżał chory już pies
- walka dwóch rodzin ze sobą o to aby przeżyć, bo ktoś mógł zarazić się od psa
Ja zrozumiałam sens filmu nie chcę teraz odnosić się do tego co film miał widzowi przekazać natomiast ze względu na bardzo uproszczoną fabułę film po prostu jest nudny, mogli by więcej "wycisnąć z niego" i podzielam zdanie, że jest więcej filmów o podobnej tematyce, które są o niebo lepsze i w lepszy sposób zrealizowane :)

ocenił(a) film na 8
anielka0000

Ciekawe jakie to filmy buehehe

ocenił(a) film na 6
bdt233

"Wybitne przemyslane dzielo"? Oczywiscie zakladam, ze to sarkazm z Twojej strony, badz swego rodzaju prowokacja.

ocenił(a) film na 5
bdt233

Wow. Potężna wypowiedź. Naprawdę. Przepraszam, że zrobiłem Ci przykrość... :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones