PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694348}

To właśnie seks

The Little Death
6,5 30 481
ocen
6,5 10 1 30481
6,6 5
ocen krytyków
To właśnie seks
powrót do forum filmu To właśnie seks

Call Center

ocenił(a) film na 8

Nie no, za tę scenę, to klękajcie narody. Do tego momentu to jedynie dobry film z przebłyskami, bo kilka razy śmiechnięte na głos, ale na tej płakałem ze śmiechu cały czas, a ile to trwało? Z dobre 10-15 minut. Oglądam dużo filmów, ale dawno mnie coś tak nie rozbawiło. Mega!

ocenił(a) film na 6
Pauleta

najlepsza część filmu. ta para to chyba jedyni bohaterowie, którzy naprawdę ze sobą rozmawiają, są względem siebie szczerzy - choć dopiero się poznali. to co właśnie uderzyło mnie w tym filmie to fakt, że nawet długoletni partnerzy nie potrafią się przed sobą otworzyć, wstydzą się siebie i wolą już brnąć w -często niedorzeczne - kłamstwa lub wręcz wzajemnie się ranić.

ocenił(a) film na 8
nomiko

Ta rozmowa to najzabawniejsza sytuacja jaką ostatnio oglądałem a co do starych związków to rzeczywiście w tych sprawach bywa krucho z komunikacją.

ocenił(a) film na 6
nomiko

100% racja
"[..] długoletni partnerzy nie potrafią się przed sobą otworzyć, wstydzą się siebie i wolą już brnąć w -często niedorzeczne - kłamstwa lub wręcz wzajemnie się ranić."

Pauleta

najlepsza para ! plakałam ze śmiechu, a na końcu mnie wzruszyli, mega scena naprawdę :)

ocenił(a) film na 8
nunax4

A jak plakalas ja sie podniecilem :D haha

angelo_giurano

rzeczywiście było czym :)

ocenił(a) film na 8
nunax4

Nie wiem czy skumalas zart :/

angelo_giurano

jak wy tak udajecie to się też podniecam ;)

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 7
Pauleta

Pełna zgoda. Najlepsze 15 minut jakie widziałem w kinie komediowym od bardzo dawna.

ocenił(a) film na 8
Pauleta

miałam te same odczucia- doskonale zagrane, z taką naturalną świeżością:)

ocenił(a) film na 6
Pauleta

ja ryczałam:D Ten chłopak był kochany :)

Pauleta

Zgadzam się! Świetna ta scena, po prostu świetna! Jeszcze długo ją będę wspominać :D ♥

Pauleta

Cóż można jeszcze dodać ??
Popieram w całej rozciągłości. Super scena. Świetny pomysł (szacunek dla tego kto to wymyslił, bądź wziął z życia) i świetnie zagrana.

ocenił(a) film na 9
maciek79

Dla aktorów - wielki podziw. Są tak naturalni i słodko niewinni posługując się gestami wprost z filmów hard.

ocenił(a) film na 6
Pauleta

Zgadzam się, to była genialna historia :)

ocenił(a) film na 8
Pauleta

Podpisuję się pod tym co napisał "Pauleta". Ta scena podniosła moją ocenę filmu. Mega dobra!

ocenił(a) film na 7
Pauleta

Można płakać ze śmiechu, można, ale nad Twoją wypowiedzią. Przecież ten film to komediodramat i tyleż skłania do śmiechu co do gorzkiej refleksji. Jakiej? Np. że - mówiąc Boyem - "w tym cały jest ambaras, żeby dwoje chciało naraz", albo - nigdy nie słuchaj w sprawach seksu kobiet, bo co innego gadają, a o czym innym myślą itd.

ocenił(a) film na 7
Krzypur

Właśnie. Prawie treść życia codziennego.........

ocenił(a) film na 4
Pauleta

w pełni się zgadzam ale to było najlepsze 15 minut z całego filmu

ocenił(a) film na 8
Pauleta

Ja najpierw się śmiałam, później płakałam. Warto było obejrzeć dla samej końcówki :)

ocenił(a) film na 8
konwaliaa22

A mi się przypomniała scena z Titanica,kiedy Jack malował Rose,tylko że w tej scenie aktorka była ubrana i po drugiej stronie monitora :D.Ogólnie cały film bardzo dobry i osobiście mnie śmieszyły wszystkie historie tych par ;).

ocenił(a) film na 4
jazdowicz2666

Nie mam pojęcia z czego się tu śmiać nie ma tu humoru sytuacyjnego czy jakiś tam zabawnych dialogów .Z drugiej strony film idzie oglądnąć bez bólu . Dla mnie to historia par gdzie szukają by coś zmienić w swoim związku i skupiają by trochę pobudzić swoje życie erotyczne i czasem robią w sposób karkołomny i powoduje u nas lekki uśmiech czy uśmieszek .Mi osobiście podobała się para z tym pieskiem gdzie jego partnerka żeby wywołać u siebie orgazm z zadowolenie pełne życia erotyczne z musza swego biedaka do Łez czy smutku też fajnie wychodzi para posługująca się językiem migowym miło się na nich patrzyło . Ale nie jest to film na którym człowiek się śmieje się na głos i od razu uspakajam nie jestem tym co bawi go jak gołąb na sra komuś na głowę . 4/10

ocenił(a) film na 7
Pauleta

W pełni się pod tym podpisuję

ocenił(a) film na 7
Pauleta

Przełączając kanały w telewizji trafiłam na początek tej sceny i obejrzałam do końca nie wiedząc nawet, co to za film. Wprowadza jakąś świeżość do kina, a naprawdę widziałam już wiele ;) Teraz obejrzałam całość i stwierdzam, że scena call canter ogrywa całość. Oni są słodcy! Zastanawia mnie też czy Monica dotarłaby na miejsce, bo Steve miał chyba jakieś plany z nią związane. 8/10

ocenił(a) film na 8
Mania_1987

Oj tak scena swietna jak i caly film :-) Lekki zabawny i wiele mowiacy o relacjach. Na poczatku balam sie, ze bedzie zenujacy jak to czesto filmy mowiace o seksie tak nieudolnie i zenujaco, a jednak pokazali to w fajny sposob. Ostatnia scena zarowno zabawna jak i urocza :-)

ocenił(a) film na 7
Pauleta

Faktycznie, bardzo oryginalna i zabawna scena. Nie przyszło mi do głowy, że może dojść do takiej sytuacji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones