PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=249337}
6,0 70
ocen
6,0 10 1 70
Tokugawa onna keibatsu shi
powrót do forum filmu Tokugawa onna keibatsu-shi

Wlasciwie ten film, to 3 polgodzinne filmy w jednym. Oceniam je odpowiednio na 8, 10 i 10 co daje mocne 9 jako efekt koncowy:) Wykonanie jest znakomite - nie mozna nic filmowi zarzucic od strony wizualnej, tudziez akustycznej, jak i aktorskiej.

Pierwsza historia jest troche slabsza i opowiada dzieje rodzenstwa uprawiajacego kazirodztwo. Niestety kobiety pożąda jeden zbok i udaje mu sie podgladnac rodzenstwo niejako 'w akcji'. Donosi wladzom o tym incydencie i zaczyna sie robic dosc niemilo.

Druga historia to w zasadzie nun-exploit, mamy tu trojkat milosny pomiedzy 2 zakonnicami i ksiedzem. Jedna z kobiet zaczyna sie robic zazdrosna o drugą i wszystko wychodzi na jaw.

Trzecia historia jest dosyc zabawna, bo opowiada dzieje szalonego artysty robiacego tatuaze, ktory postanawia sporzadzic najdoskonlasze dzielo swego zycia na skórze dziewicy. W tym celu udaje sie do łaźni i podglada kobietki, zeby wybrac sobie jakos ladną. Nie chce zdrzadzac wiecej szczegolow, bo pomysl jest niezle po*****y i sporo sie usmialem podczas ogladania tej historii.

Dwie ostatnie historie sa dosc mocne, utrzymane w klimacie 'Shogun's Sadism' i jesli podobal Ci sie tamten tytul, ten tez na pewno cie nie rozczaruje!

ocenił(a) film na 5
Man_Behind_The_Sun

No mi się Shogun's Sadism podobał, nawet bardzo i chciałbym obejrzeć także ten film. Nie wiem tylko skąd go ściągnąć :P

ocenił(a) film na 5
Tanatos

Ok film juz mam... gorzej z napisami :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones