Tom & Jerry

1 godz. 41 min.
5,3 2 582
oceny
5,3 10 2582
1 631
chce zobaczyć
{"rate":4.0,"count":2}
{"type":"film","id":837147,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Tom+%26+Jerry-2021-837147/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Tom i Jerry
 • LukeCFC11 ocenił(a) ten film na: 8

  Bardzo dużo osób narzeka na animacje, ale jak dla mnie jest świetna, bo oddaje klimat klasycznego serialu. Jest parę scen, które są wręcz żywcem wyjęte ze starych odcinków, ale to też uważam za plus. Aktorsko jest dosyć średnio prócz Chloë Grace Moretz, która błyszczała na ekranie. Super, że pojawiają się inne postacie jak np. Droopy (Szkoda, że dosłownie na kilka sekund). Może trochę zawyżyłem ocenę ze względu na nostalgię :D

 • dezertx ocenił(a) ten film na: 8

  LukeCFC11 Droopy to kapitalne cameo.
  Na filmie się uśmiałem - mega dużo nawiązań do popkultury - czego tu nie ma : horror, western, Batman, Mission impossible, Matrix - no dla mnie bomba.
  I tak jak piszesz Chloe błyszczy i świetnie czuje kreskówkową konwencję

 • kRis ocenił(a) ten film na: 3

  dezertx Cameo Droopy'ego to jedyna scena, przy której na mojej twarzy pojawił się delikatny uśmieszek. Reszta słabiutko, czasami wręcz żenująco. A te nawiązania do popkultury też jakieś takie słabe wyszły, chociaż generalnie lubię takie smaczki w filmach.
  Może za duży jestem na takie filmy, może gdybym był maluchem to bardziej by mi się podobało, zresztą Tom i Jerry nigdy nie należeli do moich ulubieńców. Nie wiem. Niby działo się dużo (a nawet za dużo), ale ani przez moment mnie nie wciągnęło. Żarty nie śmieszyły, animacja wyszła raczej słabo, aktorsko poniżej średniej itd, itp.

 • iflar ocenił(a) ten film na: 5

  kRis A kiedy rzeczony Droopy zaliczył cameo? Oglądałem to dzis widocznie mniej uważnie i nie wychwyciłem...

 • kRis ocenił(a) ten film na: 3

  iflar https://www.youtube.com/watch?v=O3qbdB_NHdE

 • iflar ocenił(a) ten film na: 5

  kRis dzięki!

 • LukeCFC11 Dla mnie też było cudowne to, że przez animację nie został zniszczony klimat klasycznej kreskówki. A gagi wyjęte żywcem z bajki wywoływały sentymentalny uśmiech. No dobra, ja po prostu kocham Toma i Jerry’ego. :D Może nie jest to wybitne dzieło, ale mnie urzekło. :)

 • LukeCFC11 Kolejne zniszczenie bajki z dzieciństwa. Ale ktoś taką kupą się zachwyci niestety...