PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655508}
6,6 406
ocen
6,6 10 1 406
Too Late
powrót do forum filmu Too Late

J.w.
mozna by pisac strony i próbowac porównywać ten film do roznych innych zaczynajac od Pulp Fiction, ale na co to komu ?
Mi sie bardzo podobal i polecam innym.

maciek79

Misie to są w zoo Maciek. Mówi się: Mnie się bardzo podobał.

ocenił(a) film na 6
eltoro10000

Maciek ma dopiero 7 lat i 9 miesięcy, więc czepiasz się. :P

marscorpio

Serio? Myślałem, że 79... ;-)
Jeśli nie jest się zbyt młodym na oglądanie filmów pełnych nagości i przemocy to chyba tym bardziej na przyswojenie sobie zasad poprawnej polszczyzny, nie sądzisz?

ocenił(a) film na 6
eltoro10000

Nagości to tam aż tak pełno nie było, z przemocą również umiarkowanie. A poza tym - rodzice nie założyli mu blokady. Bezstresowe wychowanie i tyle.

marscorpio

W Pulp Fiction też było umiarkowanie z przemocą? ;-)
Zresztą, chyba raczej wyciągnąłeś pochopne wnioski co do wieku...

ocenił(a) film na 6
eltoro10000

"Pulp Fiction" to był Tarantino, a ten film - mimo pewnych oczywistych podobieństw - to jednak pulpety.

A co do wieku - no przecie załączył fotografię. Jak byk widzę zdrowego, rezolutnego, niespełna 8-letniego dzieciaka. :-)

marscorpio

Co to ma do rzeczy, że to Tarantino? Nie chodziło mi o porównywanie tych filmów, tylko o to, że z wypowiedzi wynika, że też oglądał.
Zdjęcie widzisz, ale tego, że konto założył w 2008 roku już nie widzisz. Zrobił to chyba jeszcze w brzuszku u mamusi.
Styl wypowiedzi, mimo iż to tylko jedno zdanie, też nie przypomina ośmiolatka. Czy ty wyglądasz jak skorpion, bo masz taki awatar?

ocenił(a) film na 6
eltoro10000

Ja to widzę tak: o "Pulp Fiction" to mu opowiedział tato, stąd ma odniesienie. Przecież dzieło Tarantino to legenda kina.

Co do tego konta, to nawet by się zgadzało. Widzisz? W zasadzie niewiele ponad 8 lat. A dzieci teraz są zdolne, może założył je już w II trymestrze ciąży? Kto go tam wie, po wyrazie twarzy oceniam, że zawadiaka. :P

A co do tych awatarów - na jak nie jak tak? Jam jest 1000% skorpion i nawet jak skorpion wyglądam! Jak możesz w to powątpiewać? Czuję się dotknięty do żywego. :P

Tylko co do tego stylu wypowiedzi to nie wiem, jak to wyjaśnić. Tu niestety punkt dla Ciebie. :-)

marscorpio

:-D!
marscorpio, ajlawju! ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones