PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490374}
5,1 2 051
ocen
5,1 10 1 2051
Tormented
powrót do forum filmu Tormented

ale w końcu! więcej w filmie męskich tyłków, niż damskich. za to daję dyszkę, no i za alexa pettyjakmutam, bo jest boski i tez sie rozbiera...XDXDXDXDXD

ocenił(a) film na 8
lijn

Taak, ten film jest świetny ze względu na Alexa xD

ocenił(a) film na 7
oooxy

koleś jest boski, prawda? a niedługo "piękna i bestia" z nim... już się nie mogę doczekaćXD

ocenił(a) film na 8
lijn

Ja też! Choć mam nadzieję, że częściej będzie pokazany jako taki 'normalny' a nie jako bestia xD

ocenił(a) film na 7
oooxy

ha, ha! o tym nie pomyślałam! XD

ocenił(a) film na 8
lijn

Fajnie, że w końcu poznałam jakąś inną fankę tego przystojniaka. Większość ludzi nie wie nawet jak się nazywa ;|

ocenił(a) film na 7
oooxy

dziwne, prawda? ja w sumie zwróciłam na niego uwagę tylko przez przypadek, jak zgooglowałam książkę "Dary anioła" i było tam napisane, że on ma grać w ekranizacji (swoją drogą to pic na wodę), tak czy inaczej myślałam, że padne, bo on jest boskiXD zaużymy jakiś fanklub czy coś;) ludzie muszą poznać prawdę:D

ocenił(a) film na 8
lijn

haha :D Ze mną było dokładnie tak samo! Od początku jest to 'mój Jace' :) A pomysł z fanklubem wcale nie taki zły :D A tak w ogóle to jestem Ola :p

ocenił(a) film na 7
oooxy

MadziaXD więc Jace też wpisuje się w listę twoich ulubieńców? proszę, proszę:D ja po prostu nie mogę z tych jego tekstów;P a gdyby jeszcze zagrał go alex to śmierć na miejscu (z podekscytowania)XD

ocenił(a) film na 8
lijn

No dokładnie :D Boże, ja już chcę tą 4 część Darów, mimo że ma być o Simonie ;p Ważne żeby choć trochę naszego Nocnego Łowcy było <3 A w ogóle Alex po przeczytaniu DA tak mi się spodobał, że teraz wiekszość bohaterów książkowych, których sobie wyobrażam ma w sobie coś z niego xD
W ogóle, ostatnio dopiero obejrzałam 'Alex Rider' i muszę przyznać, że kicha ;| Dałam 5/10, oczywiście gdyby nie Alex byłoby zapewne jakieś 2/10 xD

ocenił(a) film na 7
oooxy

oj, ja jeszcze nie oglądałam 'alexa ridera'... ale jak mówisz, że tak słaby to sama nie wiem, chociaż zawsze miło popatrzeć na pettyferaXD to w sumie jakaś przygodówka dla dzieciaków jest nie? i tak, czwarta część ma być o simonie, ale jace i clarry ( icała reszta) też tam będą występować, ale tym razem to on będzie ratować świat:D pewnie i tak kupię od razu i przeczytam zanim zdąrzę się obejrzeć:DD taka mania, wiesz... XD

ocenił(a) film na 8
lijn

Ja pewnie też xD Bo w sumie doczekać się nie mogę, ale kurcze - dlaczego akurat o Simonie? Mogłaby coś napisać o Alecu i Magnusie xD Jak ja ich uwielbiam, a za Simonem nie przepadam...

ocenił(a) film na 7
oooxy

to fakt... Simon jest taką trochę ciotunią, co zrobić, a Alec i Magnus są nieprawdopodobnie słodcyXD ja tam bym wolała, żeby czwórka dalej była z punktu widzenia Clary, przyzwyczaiłam się, no i koło niej cały czas kręci się Jace:D a tak z ciekawości - co jeszcze czytasz?

lijn

heeej! Chyba pomyliły wam się fora, czy cos ;) ale to dobrze, bo przy okazji znalazłam kogoś, kto, jak wnioskuję z powyższych komentarzy, ma totalnie odjechane na punkcie Darów Anioła (i przy okazji Alexa xDD) tak jak ja ;D. A tak btw to tez uwazam, ze ta 4 część powinna być z pukt widzenia Clary i wgl, jak najwięcej Jace'a xDD

ocenił(a) film na 7
Martini_05

zapędziłyśmy się, nie? XD ale witaj w klubie:D

lijn

hehehe no może troszeczkę xD
dzięki, dzięki. Im więcej tym lepiej, co nie? ;D

ocenił(a) film na 8
Martini_05

Jak już się fajna rozmowa nawiąże, to szkoda przerywać :) No właśnie, witaj w klubie Martini! Dary bez Jace to już nie dary :(
A co jeszcze czytam? Szeptem, Upadli, Akademia Wampirów, Królowa Lata, całkiem miło czyta się też Dom Nocy, lubie książki Meg Cabot (oprócz oklepanych Pamiętników Księżniczki) seria GONE, Intruz no i okrzyknięty Zmierzch, do tego jeszcze seria Plotkara i książki N. Sparksa... to chyba takie moje ulubione xD A wy?

oooxy

Ja Zmierzch przeczytałam i stwierdzam, że Dary Anioła są o niebo lepsze. Przynajmniej dla mnie ;). Lubię też Whisper. Nawiedzony dom. Autorka co prawda pisze raczej książki dla dzieci, ale akurat ta jest niezła, wciągająca. Ciekawa jest też seria książek 'Xanth". Osobiście czytałam na razie 2 z nich, ale mam zamiar przeczytać wszystkie. Zgadzam się z Ooxy, że książki Meg Cabot są ciekawe. Ogólnie to czytam to co mi w ręce wpadnie, jeśli intuicja podpowiada mi, że może być dobre ;))
Oj, ale się rozpisałam. Ale to nic ;)

ocenił(a) film na 7
Martini_05

szeptem, upadli, akademia wampirów, dom nocy mam zaliczone i całkiem mi się podobało, chociaż moje ulubione teraz to wampiry z morganville, linie krwi i kłamca. a meg cabot przeczytałam ostatnio top modelkę i bardzo, bardzo mi się podobało:D

ocenił(a) film na 8
lijn

No to widzę, że podobne gusta :) Ja swego czasu byłam zachwycona Zmierzchem, ale po przeczytaniu Darów widzę, że nie dorasta im do pięt xD

oooxy

Dziewczyny. Oj dziewczyny.
Chyba każdy przeszedł przez sagę zmierzch. Mogę śmiało powiedzieć, że ja również, jednak bardzo irytuje mnie, gdy wszyscy wokoło równają te książki z ziemią. Zastanówmy się, jakie wrażenie zrobiły.

Czytałam dary anioła, wampiry z morganville, szeptem, upadli, nieśmiertelni, błękitnokrwiści, dom nocy, sookie stathouse nawet pamiętniki wampirów, akademię wampirów (nawiasem - nie mogę się doczekać 6 części) oraz nocną łowczynię, ale żadne nie zrobiło na mnie takiego wrażenia jak saga Meyer. Oczywiście szalałam za Dimitrim, Erikiem, Patchem, Jasem itd.

Tak więc oooxy. Nie radziłabym porównywać Darów do Zmierzchu, bo nie mają ze sobą nic wspólnego.

Nie mówię, że książki wypisane powyżej nie są dobre, lecz nie wywołują kontrowersji. Wszystkie fanki mają wspólny obiekt westchnień. A zobaczcie co się dzieje w zmierzchu. Mamy team książkowego Edwarda, team Pattisona, team Jacoba i Lautnera. Oczywiście są jeszcze fanki Jaspera.
Gadają na ten zmierzch i gadają, a jednak Mayer pomyślała o czymś więcej niż historii miłosnej tzw. dziewczyna + chłopak = miłość z przeszkodami.

Co do Alexa. Cóż pewnie każda z was widziała "Zbuntowaną księżniczkę". Ja mogę oglądać ten film na okrągło. Za każdym razem dostrzegam więcej dobrego u tego młodego aktora i było by miło gdyby zagrał Jase, jeżeli takowa ekranizacja powstanie.

Ostatnio moja młodsza koleżanka, która jak większość nastolatek jest w amoku wampirów powiedziała, że nie chce księcia na koniu, tylko Edwarda w volvo, więc kupiłam jej trylogię czarnego maga, a za tydzień uznała, iż chce Akkarina. Same widzicie. Jednakże to nowe określenie idealnego mężczyzny również wyszło z trórczości Meyer.

Jeżeli macie jakieś książki w podobnej tematyce, piszcie tytuły. Pokuszę się o przeczytanie.

Silv

Też kocham DA, ale najlepiej by było jakby 4 cz. była ze strony Jaca <3 A wild child wymiata. Akurat wczoraj znowu oglądałam (5 raz?). Na "zmierzch" też miałam manię, ale przyszły DA i teraz to je kocham. Po za tym super są: "akademia wampirów", "wampiry z morganville", "trylogia czarnego maga", "era pięciorga", "dom nocy", "eragon", "seria niefortunnych zdarzeń" , "szeptem", "upadli", "sookie", "whisper, nawiedzony dom", "portret Doriana Graya", "umarli czasu nie liczą", "pamiętnik księżniczki", "dziewczyny ameryki", "plotkara", "wilkołak", książki Carlosa Ruisa Zafona, "ulysses moore", "felix, net i nika", "alchemik", "diabeł ubiera się u prady", "kościany przyjemniaczek", a reszty nie pamietam ;p

Silv

Osobiście uważam, że wszystkie te książki są świetne (łącznie z Sagą Zmierzch), ale całkowicie popieram oooxy i Martini_05.
Obu serii (DA i Zmierzch) właściwie nie ma co porównywać, bo są to dość różne tematyki, ale po przeczytaniu niektórych książek Zmierzch robi się nudny.

ocenił(a) film na 8
Silv

Yyy... spoko, a gdzie ja niby porównałam Dary do Zmierzchu? ;/ Napisałam tylko, co więcej czytam i co zapadło mi w pamięć. Dary są wg. mnie bezkonkurencyjne i nawet nie ma co ich porównywać do Twilightu.

Martini_05

Dołączam do klubu Alexa... <3 :DD Uwielbiam go od czasu "Alexa Ridera" Aż się doczekać nie mogę Tormented (bo wygląda tam prześlicznie)... ;)
Ja polecam Błękitnokrwistych, i "Sezon Czarownicy" autorstwa Natashy Mostert.

Karolina_0001

obejrzałam film tylko ze względu na Alexa, ktorego jestem wielką fanką. hahaha. Aczkolwiek musze się przynać że zaczęłam się nim interesować jakiś rok temu kiedy czytałam dary anioła. idealnie wpisałby sie w roli Jacka.

co do własnie książki i zmierzchu nie wiem jak to można porównać do zmierzchu. Naprawdę inna fabuła, w ogóle no nie wiem naprawde. jedyne co jest tu podobne to że wszystko jest w świecie fantasy. pfi.

ocenił(a) film na 7
fraantic

nie chodzi o porównanie fabuły, ale o przyrównanie jednej bardzo popularnej książki do drugiej. nie przepadam za zmierzchem, ale trzeba przyznać, że ostatnio jest to pewnie najlepiej sprzedająca się książka na świecie i dary anioła też pretendują do tego tytułu, tak więc... wydaje mi się, że właśnie o to chodzi z tymi porówaniami, ale nie jestem pewna. zmierzch to paranormal romans, a dary anioła to po prostu przygodowe fantasy, więc trudno je porównać, to fakt, no i dary anioła rządzą:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones