PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744193}

Trójgłowy rekin atakuje

3-Headed Shark Attack
2,7 1 175
ocen
2,7 10 1 1175
Trójgłowy rekin atakuje
powrót do forum filmu Trójgłowy rekin atakuje

1. koleś biegnie z siekierą po łódce, wyskakuje w powietrze , wskakuje na rekina wbija w niego siekierę i płynie na nim jak na nartach wodnych, wszyscy na łódce wrzeszczą co ty robisz, co ty robisz, koleś stoi na rekinie i wrzeszczy co ja robie, co ja robie, na łodce krzyczą co ty robisz ,co ty robisz
2. Maczeta i wędkarze/gangsterzy. Maczeta z kumplami łowią ryby, dostają wezwanie S.O.S. , płyną na pomoc, wyciągają karabiny i strzelają do rekina, okazuje się że są gangsterami na rybach i mają całą łódz z ukrytą bronią w razie czego
3. zakończenie filmu. rekin odżywia się śmieciami i nieczystościami od których staje się coraz bardziej agresywny, wrzucają mu do wody worki ze śmieciami, po czym rekin staje się tak agresywny, że zjada sam siebie
4. fabuła ogólna filmu. ludzie stoją na wyspie i krzyczą że muszą się wydostać z wyspy bo rekin zaatakował wyspę, dlatego muszą się dostać na łodz, dostaja sie na łódz i krzyczą że musza się wydostać z łodzi na wyspę, bo jeśli rekin zniszczył całą wyspę to na pewno zniszczy też łodz, dostają się na inną wyspę, po wylądowaniu krzyczą że muszą się wydostać z wyspy i wsiąść na łódz bo rekin może się dostać na wyspę, zostawiają większą łódz, biegną na drugi koniec wyspy, wsiadają na dwie mniejsze łodzie (i nie wiem dlaczego) wszyscy cieszą się że to już koniec i wreszcie są uratowani
5. przypływają łódką i wsiadają na większą łodz pełną studentów na imprezie, rekin wpada na łódz zabija wszystkich studentów, a tamci z powrotem wsiadają na łódkę i odpływają
6. początek filmu. dziewczyna się kąpie, zjada ją rekin, koleś na plaży krzyczy z przerażenia, wskakuje do wody, płynie w to samo miejsce, zjada go rekin, ludzie na plaży krzyczą z przerażenia, podbiegają do wody, rekin wyskakuje na plażę i ich wszystkich zjada
7. na plaży jest 10 osób. pomiędzy plażą a łódką jest woda w której pływa rekin. plan jest taki, jedna osoba płynie do łódki, podpływa łódką do plaży i zabiera resztę. płynie pierwsza osoba, wszyscy jej kibicują Płyń, Płyń, koleś dopływa, wsiada na łódkę po czym okazuje się że nie potrafi naprawić łódki. wszyscy na plaży łapią się za głowy No tak przecież on nie potrafi naprawić łódki musi popłynąć kto inny. płynie druga osoba, wszyscy jej kibicują Płyń, Płyń, koleś dopływa, wsiada na łódkę po czym okazuje się że nie potrafią zrobić czegoś tam innego. wszyscy na plaży łapią się za głowy No tak przecież on nie potrafi zrobić czegoś tam, musi popłynąć kto inny. w końcu na plaży zostają 3 osoby (tamci na łódce dalej nie potrafią odpalić łódki), jedna z osób krzyczy ja popłynę na lewo to rekin mnie zje a wtedy wy popłyniecie w prawo i dopłyniecie do łódki, pozostała dwójka krzyczy że nie na pewno tak nie zrobimy
8. chłopak trzyma dziewczynę, która wisi za łodzią, za rękę i ledwo się trzyma zaraz mu się wyśliznie i wpadnie do wody, w tym momencie scena się urywa i zaczyna się jakieś 5 minut innych scen, w których m.in. rekin uderza w łódz, wpada na łódz i ogólnie pisząć, buja ją na wszystkie strony do góry i do dołu, na prawo i na lewo, z powrotem wraca scena z kolesiem trzymającym dziewczynę za rękę, który dalej ją trzyma końcami palców tak jakby się nic w między czasie nie działo
9. rekin uderza głową od spodu w kompleks stacji naukowej i ją zatapia

Przyznam szczerze że na początku nie zrozumiałem tego filmu i chciałem go ocenić na 1-2 gwiazdki, ale film jest tak głupi, że nie wiem czy specjalnie go tak nie zrobili. Przyniósł mi bardzo dużo śmiechu i oceniłem go jako dobry film komediowy i podniosłem ocenę.

PS. Scena z siekierą jest wyjątkowa

dubbelvla

Dzięki za tak dokładny opis. Szczerze mówiąc bardzo mnie on zachęcił do obejrzenia. Czteropak, parę buchów i pewnie dam 10

zarazcierozjebe

Dwugłowego oglądałem na sucho i niestety syta jedynka

ocenił(a) film na 6
zarazcierozjebe

mnie ten film całkowicie rozkręcił na filmy klasy B z rekinami, całkiem sporo ich potem obejrzałem, choć drugiego tak "dobrego" nie widziałem, może poza serią Sharknado, ale tam jest inny rodzaj głupot

ocenił(a) film na 4
dubbelvla

Brzmi jak komedia z Leslie Nielsenem, a to jest jednak horror.

ocenił(a) film na 6
Palacio

z tego co pamiętam na samym filmie się nie śmiałem, dopiero po obejrzeniu, zaczęło do mnie docierać jak głupi jest scenariusz i pomysły w tym filmie - jeślli takie było zamierznie tworcow to na pewno im się udalo

dubbelvla

Bardzo dziękuję Ci za ten opis. Mniej więcej raz w roku oglądam (najlepiej z kimś) tego typu film w celach rozrywkowych. Muszę przyznać, że ten film jest pod tym względem najlepszy - dawno się tak nie uśmiałam... A pod koniec filmu - po zerknięciu na stronę Filmweb, ciągle w świetnym nastroju - przeczytałam Twój opis - i miałam drugą, solidną dawkę radości :) Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
meczys

:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones