PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624882}

Trans

Trance
6,7 32 866
ocen
6,7 10 1 32866
5,5 11
ocen krytyków
Trans
powrót do forum filmu Trans

Film jest tyle wart .Zobaczyć można chyba ze komuś się nie podobają takie jak ona.Reszta nic ciekawego mocno pokręcona przeciętnie zmyślona.

ocenił(a) film na 8
lions

Oglądnij 7 dusz a później się wypowiadaj o grze aktorskiej. Choć nie dźwigniesz i do końca nie doczekasz ale spróbuj - polecam - wówczas oceń jej grę. Mnie osobiście film się podobał

ocenił(a) film na 10
dziubek232

Wątpię, abyś go przekonał. Ani o Rosario nic nie wie, ani fabuła nie była dość prościutka.
P.S. Po polsku piszemy "obejrzyj".

ocenił(a) film na 8
angeldog

Ja jestem z Krakowa i piszę oglądnij :D Ale obejrzyj ładnie brzmi :) A 7 dusz kocham i polecam każdemu

ocenił(a) film na 10
dziubek232

Wiem, że z Krakowa, ale Kraków to Polska. To jak mówisz to u Was norma, podobnie jak sławne krakowskie "jak jest na polu", ale piszesz nie tylko dla Krakowian. Co do "7 dusz", to w pełni Cię popieram, ale dla niego to mogą być perły przed wieprze. On zobaczy tylko "niezłą dupę", która w dodatku według niego jest kiepską aktorką.

ocenił(a) film na 8
angeldog

Przeglądnęłam Twój profil a że wiadomości pisać nie można do Ciebie - chciałam zapytać o 2 rzeczy - 1 gdzie znalazłeś Carrie ? i jak mogłeś nie oglądać i nie chcieć - Zielonej Mili :D ??

ocenił(a) film na 10
dziubek232

Carrie na priv ...
A co do Zielonej Mili to jakieś nieporozumienie - u mnie ma 10/10 ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones