PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=674264}
8,0 1 441
ocen
8,0 10 1 1441
Transformacja
powrót do forum filmu Transformacja

W sumie...

użytkownik usunięty

Nie dowiedziałam się zbyt wiele nowego. Ale wielkie brawa za intro i inne animacje. Całość
tworzy fantastyczny,mroczny klimat. No i fajna ścieżka dźwiękowa. Miejscami taka historia w rytmie
dupstep ;)

użytkownik usunięty

Czyli agentka GRU

użytkownik usunięty

nie bardzo rozumiem twoje porównanie do GRU, możesz to rozwinąć w kontekście wcześniejszej wypowiedzi.

użytkownik usunięty

Nie mogę. Wolę żebyś sama za pomocą procesów logicznych do tego doszła. Jeśli nie dasz rady, to trudno. Na mniej przenikliwych też jest miejsce na tym świecie.

użytkownik usunięty

dobrze panie przeinteligentny. popracuje nad tym. a tak dla jasnosci autorka powyzszego postu jestem ja.

użytkownik usunięty

No, agentka GRU

użytkownik usunięty

W pełni zgadzam się, z założycielem tematu. Dokument bardzo treściwy, i na serio. Nie było żadnego lania wody. Dzięki temu dokumentowi, dowiedziałem się np co to było, operacja TRUST. Co do animacji również nie mam zastrzeżeń. Myślę że trochę upraszczają przekaz informacji, dzięki czemu dokument nie jest, niczym wykład, tylko taką trochę kreskówką na poważnie. Co do muzyki, to mi osobiście trochę przeszkadzał ten elektroniczny klimat. Ale całość ogólnie świetna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones