PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505976}

Transformers 3

Transformers: Dark of the Moon
6,9 152 807
ocen
6,9 10 1 152807
5,5 11
ocen krytyków
Transformers 3
powrót do forum filmu Transformers 3

Czy chcecie aby Bay powrócił w roli reżysera ? Wolicie zmiany i nową osobę na tym stanowisku ? Mnie osobiście obydwa filmy Pana Bay'a się bardzo podobały... Narzekań fanów jest sporo więc może inny reżyser zrobił by finałową część lepiej i przebiła by ona tamte części ? Jakie jest wasze zdanie na ten temat ? ;]

ocenił(a) film na 10
RhineHorn

Moim zdaniem Bay powinien zrobić tę 3 część, ponieważ on już zaczął te sagę (której pierwsze dwie części bardzo mi się podobają). Nie wyobrażam sobie kogoś innego na jego miejscu, on narzucił mi jego wersje transformers i ta wersja bardzo mi się podoba.

użytkownik usunięty
RhineHorn

Według mnie nie powinno być wielkiej różnicy, przecież fabuła w obu częściach jest denna, więc ciężko nawet będzie gorszą zrobić, a efekty specjalne chyba będą takie same.

Ja bynajmniej chcę aby pojawił się Shockwave i tu będzie spore pole do popisu dla scenarzystów.

ocenił(a) film na 7

Ważne aby klimat filmu został zachowany. W 3 części (domyślam się, że ostatniej) proszę o mniej humoru. Film zyskał by większą wartość dla fanów gdyby było w nim mniej żarcików,a więcej akcji i walki Transformerów. Powinni się skupić bardziej na naszych kochanych blaszakach niż na ludziach. W końcu to film o super zaawansowanych robotach ! ;]

RhineHorn

Nieee... Transformers = Bay. Nie wyobrażam sobie nikogo innego w roli
reżysera ostatniej części trylogii o blaszakach.

ocenił(a) film na 7
Dorikin

Jeśli na prawdę weźmie sobie do serca tą ostatnią część i wykona dzieło sztuki to może być Bay ;]

ocenił(a) film na 7
RhineHorn

Ciekawe kiedy się już coś wyjaśni ;]

RhineHorn

Tyko Bay. Shia i Fox w rolach głównych.

użytkownik usunięty
RhineHorn

Ja bym już Bayowi podziękował.

Jeśli Bay wylecie oznacza to mnie klozetowego humoru, który jest jego sprawką. A sceny akcji nie on jeden potrafi kręcic.

użytkownik usunięty

wyleci*

ocenił(a) film na 7

http://news.yahoo.com/s/ap/20090623/ap_en_mo/us_film_transformers
Bay i stara ekipa powraca ;]

ocenił(a) film na 10
RhineHorn

Fanem Transformersów nie jestem,ale fakt jest taki,że Baya nikt nie zastąpi.Ten film to jego "dziecko" i nikt z producentów nie wyobraża sobie nawet aby ktokolwiek mógł go zastąpić i nikogo innego nie biorą pod uwagę.A Bay nigdy nie powiedział,że nie nakręci 3 części,od początku twierdził,że chciałby nakręcić inny film pomiędzy 2 a 3 częścią aby odpocząć od tego "świata" w którym tkwi od 3 lat a wiele osób zrozumiało to zupełnie inaczej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones