PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539917}
5,6 923
oceny
5,6 10 1 923
5,9 8
ocen krytyków
Trash Humpers
powrót do forum filmu Trash Humpers

Film o Bezsensie

ocenił(a) film na 6

Jest to film, po którym byłem rozstrojony nerwowo. Trudno to nazawać nawet filmem, a już najtrudniej było mi to jakkolwiek
ocenić. Jest to coś do czego, myślę, nigdy nie wrócę, nie chcę pamiętać i brzydzę się tym. Jest to dla mnie film o
Bezsensie w jaki zabranęło w szczególności amerykańskie społeczeństwo. Kult rzeczy, wulgaryzacja seksu i traktowanie
go materialnie, zabijanie z nudy, nie posiadanie żadnych- ale to absolutnie żadnych wartości i niechęci ich posiadania, o
totalnej beztrosce w zagubieniu i w końcu o otępieniu w owym zagubieniu i abolutnej niemożliwości wyjścia z niego, gdyż
wokół są tacy sami "ludzie", którzy tkwią w tym bagnie po uszy. Jest to dla mnie obraz końca świata. Resztki upadłych
ludzi.

ocenił(a) film na 3
lysak

W skrócie ludzkość powoli traci, pozbywa się człowieczeństwa. Sporo racji w tym co napisałeś moja interpretacja po przebrnięciu przez owy film była podobna. Ludzie którzy w bezwartościowych rozrywkach czują się spełnieni, widzą w tym sens, którzy nie są w stanie dostrzec swojego zatracenia. Spełniają się w krzywdzeniu, wyrządzaniu krzywd, i ogólnym ogłupieniu. Warto zwrócić uwagę na to, że są to ludzie w podeszłym wieku. Z drugiej strony co ich doprowadziło do owych czynów? Nuda, niespełnione życie, niemożność spełnienia swoich celów, marzeń? Czy wcześniej byli 'normalnymi' ludźmi, a dopiero na starość zaszła w nich diametralna zmiana w zachowaniu, i poglądach. Może od wczesnej młodości byli tacy jacy są. Może w każdym z nas drzemie uśpiona upadła osobowość zatracające nasze ja czekając na odpowiedni bodziec, aby ją wybudzić. Dlaczego tak łatwo ludzie widzą radość,szczęście w rzeczach bezwartościowych i lgną do nich jak mrówki... Niestety w filmie Trash Humpers nie odnajdziemy odpowiedzi na tego typu pytania, możemy jedynie zobacz powolny rozpad jednostek przedstawiony na przykładzie kilku staruszków filmu Harmony'ego Koriine.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones