PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35610}

Trudna miłość

Love the Hard Way
7,1 1 482
oceny
7,1 10 1 1482
Trudna miłość
powrót do forum filmu Trudna miłość

nad koncem tego filmu. nierozstrzygieta zostala kwestia tego czy beda razem czy nie. jak myslcie?

użytkownik usunięty
zanaya

Myślę, że będą razem...
Kochali się. I nie będzie to takie trudne, bo Jack się zmienił.

ocenił(a) film na 8
zanaya

Jasne, że będą!To magiczne: "czy mogę cie odprowadzić?" mówi wszystko. Gdyby dziewczyna odpowiedziała np: "przepraszam Jack, ale..." wtedy to juz nie byłoby takie oczywiste. Oni bardzo siebie kochają, chociaż to miłość trudna, okroszona cierpieniem i krzywdzeniem siebie nawzajem. Ale Jack sie zmienił. I ona się zmieniła. Na pewno sporo potrwa zanim znowu będa razem. Ale będą, chcociaż będzie to zupełnie inny związek.

ocenił(a) film na 10
zanaya

nie przyjmuje innej opcji. musza byc razem

misz97

otwarta kompozycja :)

ocenił(a) film na 8
b4rt3k0pl0

Ja też myślę, że będą razem Za. bardzo sie kochaja i zbyt duzo razem przeszli, żeby mogło być inaczej. Ona dojrzała i nie patrzy juz na niego przez różowe okulary, a on się zmienił...

użytkownik usunięty
xyz24

a ja dla odmiany mysle, ze ona dostala taka nauczke, ze bedzie sie od niego trzymac z daleka i w ogole teraz zupelnie inaczej patrzy na zycie. wiec mysle, ze nie - nie beda razem, nie ma takiej opcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones