PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36229}
7,2 602
oceny
7,2 10 1 602
Trzy serca
powrót do forum filmu Trzy serca

w jednym momencie stracił wszystko: majątek, nazwisko, rodzinę, pozycję. Ta tak jakby stracił całą tożsamość...

ocenił(a) film na 7
gigi

Dziwi mnie te nagłe odrzucenie również, jego matka zapewne miała jakiś swój majątek...
Ciężko jest żyć jako hrabia całe dotychczasowe życie, i nagle stać się przecietnym człowiekiem...

Ode mnie 10/10 jak na międzywojnie świetny film, widać, że się interes rozwijał... szkoda, ze wybuchła wojna...

ocenił(a) film na 7
spiwi

Aha i zapomniałem dodać, że DLA MNIE lepiej by było zamienić role Pichelskiego i Żabczyńskiego, ponieważ z Pichelskim zbytnio związany nie jestem :P, a Żabczyński to mój ulubiony aktor międzywojenny, i trochę mi go żal było... choć wywiązał się z roli dobrze... ;)

spiwi

Początkowo miałam podobne odczucia- że to Żabczyński powinien grać prawdziwego hrabiego. Jednak ma on na koncie wiele filmów, w których wcielał się w role szlachetnych i dobrodusznych bohaterów, a tutaj miał okazję pokazać się z zupełnie innej strony. Dzięki temu jeszcze bardziej doceniłam jego aktorski kunszt.

ocenił(a) film na 10
szaley

też myślałem w czasie oglądania filmu o tym, że wolałbym odwrócenie ról gogo i maćka, no ale i tak było super :)

szaley

oglądnij kobiety nad przepascią, tam gra goscia, który wysyła kobiety do pracy za granica a tak naprawde do burdelu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones