PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618967}

Turbo

6,4 28 059
ocen
6,4 10 1 28059
6,8 6
ocen krytyków
Turbo
powrót do forum filmu Turbo

Dość nowatorski i tym samym oryginalny, acz z drugiej strony lekko niedorzeczny pomysł sprawia, że widzimy (wreszcie) coś nowego. Animacja piękna i dynamiczna jak cały film. Ogólnie zabawa na wysokich obrotach. U mnie 6. na 10.

robben76

A moim skromnym zdaniem scenariusz czyli cały pomysł pisany był na kolanie, animacja no bądźmy szczerzy :) DreamWorks stać na więcej w tej dziedzinie (patrz Krudowie), ale nie jest najgorzej to poziom ja wiem....Madagaskaru, tyle że tam jest ten pomysł który tłumnie przyciąga widzów jak robił to swego czasu Shrek, w tych seriach nie dopatrzyłem się fuszerki :D (no przynajmniej jej cień pojawia się tu i ówdzie, coraz częściej wraz z kolejnymi częściami) .

Te same zarzuty co do "Turbo" mam w stosunku do Disneyowkich "Samolotów" tyle że tę animację ciut lepiej strawiłem :)

Turbo ode mnie dostaje -----4/10 :)

ocenił(a) film na 6
ZeneQr

Ja uważam że to jest fajne , bo przecież nie każde marzenie jest na zawołanie i być może 2 będzie dla starszych . To tak jak z kung fu pandą 1 jest od 7 lat a 2 już jest od 12 lat

PandaSylwia

A ja mam nadzieję że "dwójki" nie będzie :) . Ale jak będzie to raczej podaruję sobie oglądanie jej, moim zdaniem DW powinno skupić się na czymś znacznie lepszym jak: Jak wytresować smoka...kurde noo powinni się wysilić i zrobić coś nowego ale z jajem jak kiedyś ze Shrekiem :) Bo kolejne Madagaskary jak i Kung Fu Pandy mnie męczą już....obecnie jak się nie mylę na tapecie z tych bardziej interesujących animacji to mają tylko JWS 2 i 3, z ich stajni tylko na to czekam :)

ocenił(a) film na 5
ZeneQr

bylo spoko 5/10 chociaz na sile starali sie byc smieszni , nie zasmialem sie ani razu ale ogladalo sie ciekawie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones