PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=319682}

Twarda sztuka

Georgia Rule
6,6 28 337
ocen
6,6 10 1 28337
Twarda sztuka
powrót do forum filmu Twarda sztuka

Myślałam że to durna komedia jakich pełno o zbuntowanej nastolatce a to dramat . Nie wiedziałam już w co wierzyć w tym filmie czy Rachel zmyśla czy nie, polecam film.

Ladybaby

ja też zdecydowanie LUBIĘ to jest naprawdę dobry film, świetny dramat, który zapowiadał się na niezłą komedię. Polecam każdemu, a co do tego czy Rachel kłamała w sprawie molestowania przez ojczyma miałam podobnie ;)

ocenił(a) film na 8
smerelerk

Matko jedyna, znowu go wczoraj oglądałam...Lindsey świetnie zagrała w tym filmie, od poczatku wiedziałam,że ojczym ją molestował...Rola Felicity bardzo mnie zszokowała, albowiem znałam ją tylko i wyłącznie z ''Desperate Housewives'', byłam po prostu mile zaskoczona , iz naprawdę jest dobrą aktorką..Filmik bardzo mi sie podobał,podoba i podobać dalej będzie :) Niby komedia, niby dramat- nie wiem kompletnie do jakiej kategorii przyporządkować ten film.Ale wiem na pewno- gorąco polecam!!! 8/10

ocenił(a) film na 7
Ladybaby

Prawie wszyscy na tym forum piszą o tym filmie to samo...no i trudno się z tymi opiniami nie zgodzić. Film pozytywnie rozczarowuje, może nie jest szczególnie skomplikowany bo wszystko mamy jak na talerzu, ale na pewno nie jest też płytki. Całkiem niezła obsada w tym Lindsey, która nie świeciła za dużo gołym tyłkiem i wyszło całkiem nieźle, choć w sumie tego ostatniego nigdy za mało...:P...Myślę że film powinien się wszystkim spodobać kto lubi czasem obejrzeć coś na pograniczu filmu obyczajowego i dramatu (no może jeszcze z szczyptą komedii) z niezłą obsadą.

ocenił(a) film na 6
ppp84

pozytywnie rozczarowuje? a cóż to znaczy?

ocenił(a) film na 7
roman_zabawa

Wymownie przemilczę to pytanie:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones