PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=319682}

Twarda sztuka

Georgia Rule
6,6 28 337
ocen
6,6 10 1 28337
Twarda sztuka
powrót do forum filmu Twarda sztuka

Polecam wszystkim gdyż to nie jest kolejna głupia komedyjka amerykjańska tylko naprawde porządne kino...Warte obejrzenia!!!!

ocenił(a) film na 10
bulinka68

tak polecam też naprawdę ciekawa historia osoby ktore bardzo się kochaja nie moga wyjawić co do siebie czuja

ocenił(a) film na 10
sara137

Film świetny. Sama nie wiedziałam czy ona kłamie, czy mówi prawdę, co sprawiło że doskonale zrozumiałam jej matkę rozdartą między kochajacym mężem i kłamiacą córką... Boskie

Butterfly_1609

zgadzam się w zupełności. Film warty zobaczenia.

ocenił(a) film na 8
bulinka68

Masz rację, kawałek dobrego kina i na szczęście nie przypominającego filmy w stylu :AMERICAN Pie- oby takich filmów jak najmniej!!!!, tzw. głupawych komedyjech amerykańskich! Ten film do nich na szczęście nie należy! Polecam- warto zobaczyć!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 10
bulinka68

zgadzam sie film rewelacyjny warto obejrzej nie stracicie czasu wreszcie jakas porzadna rola Lindsay Lohan. Gorąco polecam

ocenił(a) film na 10
dibo_tka

dokladnie film masakryczny i ta rola pasuje do lindsay.sam nie lubie takich filmow i bylem przekonany ze to jakis badziew lecz odrazu zmienilem zdanie po obejrzeniu filmu. jest naprawde znakomity polecam goraco innym co sa jeszcze nie zdecydowani naprrawde film niesamowity ,bardzo wciagajacy i z zycia wziety pozdro!!! ;)

ocenił(a) film na 8
xbolekx666

to jaki w końcu jest ten film? bo chyba sam sobie zaprzeczasz juz w 2 pierwszych zdaniach ... :P (jak dla mnie masakryczny oznacza cos zlego, no chyba ze masz cos innego na mysli?)
ja osobiście uwielbiam ten film. świetna obsada i jeszcze lepszy scenariusz ;)

ocenił(a) film na 5
milk_shake

masakryczny to nie koniecznie zły ;D też uważam, że to dobry film [8/10]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones