PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=319682}

Twarda sztuka

Georgia Rule
6,6 28 337
ocen
6,6 10 1 28337
Twarda sztuka
powrót do forum filmu Twarda sztuka

buntowana, zdzir*wata i zakłamana nastolatka lubiąca prowadzić luźny tryb życia, nie ponosząc za tym żadnych konsekwencji. Wszelkie negatywne zachowania, wypaczone emocje względem przede wszystkim do mężczyzn mają związek z przeżyciami z przeszłości. Wielu z nas inaczej wyobrażałoby sobie taką ofiare, ale to właśnie sprawiło, że kreacja LiLo jest taka dobra. Dla mnie pozytywna postać tak jak i matka z babcią. Film dobry, zaskakująca fabuła, zero sztuczności i fajne poczucie humoru. Postaci Rachel nigdy nie zapomnę. Negatywne zachowanie jest jej wybaczone i usprawiedliwione i ja żałowałm że film się wkońcu skończył. Jak na razie najlepsza rola Lohan.

storczykxd

Trollujesz, bo nie wiem jak traktować twoją wypowiedź.?

ocenił(a) film na 7
nawalona

Nie trolluje;) Naprawdę postać Rachel wzbudziła u mnie pozytywne emocje, choć mozna by powiedzieć przez jej zachowanie, że wcale nie jest taką miłą osobą, przynajmniej z początku. Sądzę tez, że bohaterka którą grała Lohan wpaja się w pamięć, bo jest bardzo oryginalna. Może zbyt nie ogarnęłam tego w słowach co mysle i dlatego wyszło jak wyszło.

ocenił(a) film na 9
nawalona

Oskarżasz o trolowanie,ale nie podajesz powodów.Zwykły atak bez przyczyny.
Troszkę więcej spokoju.
To co napisała storczykxd jest dla mnie całkiem zrozumiałe.Wszystko wyraźnie opisane.
Właśnie mam zamiar obejrzeć ten film.

maz9

Na końcu mojej wypowiedzi był znak zapytania, gdybyś zauważył/zauważyła, co jednoznacznie wskazuje na to, że to było zwykłe pytanie, a nie oskarżenie. Dodajmy, że wyraźnie napisałam dlaczego zadałam owe pytanie: gdyż nie wiedziałam jak mam traktować wypowiedź. Natomiast to co ty robisz jest czepianiem się nie wiadomo o co.
Życzę miłego seansu w takim razie.

ocenił(a) film na 9
nawalona

Przepraszam jeśli uraziłem.Dziękuję za życzenie.Właśnie obejrzałem.Nagrałem wcześniej bo nie miałem czasu w dniu emisji.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
storczykxd

Tak, bardzo dobry film, wzruszajacy na końcu. Mogłby być dłuższy.
Mało sztucznego grania.

andrzej_na

ZNacie może jakieś inne fajne filmy z Lindsay Lohan, takie może bardziej dla dorosłych?

demooolka

wiem kto mnie zabił. choć mi osobiście średnio się podobał.

ocenił(a) film na 7
film_1

Ja osobiście nie mogę polecić ,,wiem kto mnie zabił".Film ten kompletnie nie przypał mi do gustu.Uważam,że Twarda sztuka to chyba najlepszy film Lohan. Byłam naprawdę miło zaskoczona po jego obejrzeniu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones