PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11270}
6,5 49 090
ocen
6,5 10 1 49090
4,9 14
ocen krytyków
Twister
powrót do forum filmu Twister

Czy pamięta ktoś może taki film o tornado lub huraganie albo cyklonie z lat '80-tych lub wczesnych '90-tych. Puszczany był na TVP1 lub TVP2 jako chyba taki miniserial, zapewne produkcji USA. Pamiętam tylko, że grała w nim taka mama blondynka, miała dwie córeczki i w czasie tej wichury zostały one same z babcią i pamiętam że schowały się do wanny, ale i tak ich dom zdmuchnęło a dziewczynki znaleźli potem chyba w takiej studni lub w dole zasypanym stertami gruzu. Puszczali go chyba wieczorem w niedziele a w tygodniu były powtórki, bo pamiętam że raz oglądałem go około godziny 09:00 i zaraz po nim musiałem iść do szkoły.
Niech mi ktoś PROSZĘ podpowie jaki to był tytuł tego filmu bo nigdzie nie mogę znaleźć :(

cameronpoe

Hura!!! Chyba znalazłem :) Jest to serial TV produkcji australijskiej pod tytułem "Cyclone Tracy" z 1986 roku, ale będę pewny w 100% jak obejrzę sobie wszystkie 23 odcinki (10-minutowe części - party) które są na youtube (http://www.youtube.com/watch?v=nN3WHirvlYE)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones