PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567806}

Tylko dla kochanków

For Lovers Only
6,6 1 692
oceny
6,6 10 1 1692
Tylko dla kochanków
powrót do forum filmu Tylko dla kochanków

Widziałam film na Transatlantyku i muszę powiedzieć, że mnie zauroczył. Faktycznie, może nie ma zbyt głębokiego przesłania, ale przepiękne zdjęcia i muzyka rekompensują wszystko. I stąd moje pytanie czy ma ktoś może ten film ściągnięty i mógłby mi go przesłać? Szukam go od jakiegoś czasu ale nie mogę nigdzie znaleźć, a linki z których ten film był wcześniej pobierany przez różnych ludzi z którymi się kontaktowałam są już nieaktywne..

ocenił(a) film na 10
samspolem

I dobrze, że linki są nieaktywne, sama ścigam piratów w tym konkretnym przypadku... :) Film mam, KUPIONY w iTunes za całe 19,99 USD - wersja HD, ale chętnie się nim podzielę. Tyle że nie w sieci, na płytce i normalną pocztą. Proszę o PM z adresem :)

ocenił(a) film na 7
katarzynag2

no wiem ale nie mogłam go nigdzie znaleść nawet wersji do kupienia ale w iTunes nie patrzyłam bo mówiac szczerze troche nie ogarniam tej strony ;d a nie możesz przeslać mi na maila? bo mowiac szczerze nie znamy sie a musiałabym podać ci moje dane zebyś mi mogła wysłać go pocztą.. ;)

katarzynag2

katarzynag2, próbowałam wysłać Ci wiadomość, ale wyskakuje jakiś błąd, a mam pytanie: czy posiadasz ten film z napisami angielskimi/polskimi czy bez??

ocenił(a) film na 10
Madlen95

Z angielskimi. Polskie napisy były tylko na festiwalu w Poznaniu :) Ale niestety okazuje się, że próba udostępnienia go na płytce jest nieskuteczna, iTunes blokuje odtwarzanie domagając się dostępu do konta osoby, która kupiła go "legalnie" - o ile można tak nazwać zakup w amerykańskim iTunes przy pomocy fałszywego konta (moje nazwisko, a adres krewnych w USA) i kodu z gift card kupionej na Allegro... - (w tym przypadku jestem to ja). Tak, że jedynym sposobem jest fikcyjne konto na amerykańskim iTunes i albo wypożyczenie filmu do obejrzenia za ok. 5 USD albo zakup za 19,99 USD (wersja HD). Ale warto :)

katarzynag2

Aha. Oj to trochę komplikuje sprawę. Nie przyczepią się do takie czegoś? Ja nie mam krewnych w USAxDJa w zasadzie film mam, ale jest on tak cichy, że prawie nic nie da się zrozumieć, a do tego dochodzi jeszcze fakt, że nie znam jak na razie angielskiego tak rewelacyjnie :D A Ty możesz otworzyć ten folder i tam osobno są napisy, a osobno plik z filmem? Mogłabyś ewentualnie wysłać mailem same napisy? A napisy są na całym filmie, czy tylko na tych częściach, w których mówią po francusku?

ocenił(a) film na 10
Madlen95

Nikt się do niczego nie przyczepi... dla nich najważniejsze jest, że płacisz za film czy cokolwiek innego tym kodem z gift card, adres może być nawet Białego Domu w Waszyngtonie albo Pentagonu... ;) dźwięk też niestety jest cichy, tego nie dopracowali... co do napisów. To nie są takie klasyczne napisy, tylko dodatkowa opcja, czyli wszyte domyślnie napisy dla niesłyszących. I one są wszyte w plik z filmem, nie są w oddzielnym folderze, niestety. I są na całym filmie.

katarzynag2

Aha spoko :D Chyba wolałabym wypożyczyć, a kupić później polską wersję (jak się pojawi za kilka lat świetlnych xD), ale z tym wypożyczeniem to jak to jest możliwe? No bo musieliby to wysłać? Czy po prostu udostępniają jakiś link, nie wiem, wiesz może jak to działa? A z tymi napisami to szkoda, że nie są oddzielnie, a dobrze, że są na całym :D A widziałaś ten film na Transatlantyku? :)
PS. Byłoby cudownie, gdybyś mogła po prostu puścić film i ustawić kamerę na jakimś statywie/ pudełku/książkach, żeby się nagrało i potem na płytkę czy tam jakoś mailem, ale jeśli nie chcesz tego zrobić to zrozumiem. Aczkolwiek byłabym ogrooomnie wdzięczna. No zawsze wchodzi w grę przysługa za przysługę. A tak w ogóle, to czy jesteś na naszym Castlowym forum? Bo widzę że masz 'Castle' w ulubionych :) Jeśli tak, to jako kto?

ocenił(a) film na 10
Madlen95

Kalliope :) Ale tam się rzadko udzielam :) Bardziej na międzynarodowych stronach - Castletv.net/forum i Fanforum.com albo ostatnio The 12th - http://the12th.proboards.com/index.cgi - też bardzo fajne forum :) Ale najczęściej na Twitterze, tam jestem jako @KalliopePL (na międzynarodowych forach też zresztą). Kamery wideo niestety nie posiadam, tak że opcja tego rodzaju nagrania nie wchodzi w grę. Na Transatlantyku widziałam FLO dwukrotnie - w niedzielę i w poniedziałek :) A wcześniej pod koniec maja w Czechach w Zlinie, kiedy Stana przywiozła go na Zlin Film Festival :) Też dwa razy :) Wypożyczalnia na iTunes działa tak samo jak VOD, płacisz 4,99 USD za wersję HD (3,99 USD za normalną) i ściągasz film tak samo jak przy kupowaniu, tylko że masz go do dyspozycji chyba tylko przez 48 godzin i w tym czasie możesz go sobie obejrzeć dowolną ilość razy. Tylko nie polecam playera iTunes, bo w którymś momencie rozjeżdża się dźwięk z obrazem i widać różnicę. Najlepiej oglądać w Quick Time Player.

katarzynag2

Aha. Ale dzięki za tak wyczerpującą odpowiedź :)) Będę wiedziała, co robić :)

Madlen95

I zazdroszczę, że byłaś na tych festiwalach!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones