PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567806}

Tylko dla kochanków

For Lovers Only
6,6 1 692
oceny
6,6 10 1 1692
Tylko dla kochanków
powrót do forum filmu Tylko dla kochanków

Czarno-biały Paryż. Cudne obrazki. On i Ona. A może Ona i On. Miłość, uśmiechy, smutki i łzy. Jesteśmy tak bezwstydnie blisko. W tle niewiarygodna muzyka. Tylko dla zakochanych? Czy wszystko ma swój powód? Otóż, nie tylko dla zakochanych...interesujący film.

ocenił(a) film na 7

Klimat rodem z "Kobiety i mężczyzny" Leloucha.

gdyby nie twoja ocena to pomyślałabym, że sobie robisz jaja. Niestety, ale ten film jest słaby na maxa. Od tej bliskości ich pocałunków mdliło mnie już w połowie filmu. Nic w nim nie ma, gdyby nie ma. Ani treści, ani za wiele pięknych obrazów, a wchodzenie komuś do ust z kamerą to dla mnie nie jest piękny obrazek i gdyby to wyciąć to było by może 10 min filmu pozostałego. To że film czarno-biały nie znaczy że ambitny, I to umartwianie się - tak się kochamy ale nie możemy być razem, bo to umartwianie się jest naszym przeznaczeniem. No sorry, to było o dorosłych ludziach czy dzieciach, którym rodzice zabronili się spotykać??

Eh, daje tróję.

klaudia0

sorki, skasowało mi się w odpowiedzi pół zdania i wyszło bez sensu urwane w połowie, a na filmwebie oczywiście nie można edytować :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones