Film

Back Door to Hell

1964 1 godz. 15 min.
6,7 180
ocen
6,7 10 180
226
chce zobaczyć
{"id":"4012","linkUrl":"/film/Tylnymi+drzwiami+do+piek%C5%82a-1964-4012","alt":"Tylnymi drzwiami do piekła","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/40/12/4012/7079361.2.jpg"}
Akcja filmu rozgrywa się podczas drugiej wojny światowej. Trzech żołnierzy zostaje wysłanych na Filipiny, aby tam zdobyć potrzebne informacje na temat japońskiej... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Akcja filmu rozgrywa się podczas drugiej wojny światowej. Trzech żołnierzy zostaje wysłanych na Filipiny, aby tam zdobyć potrzebne informacje na temat japońskiej okupacji, ponieważ USA przygotowują duży atak. Podczas żmudnej przeprawy przez dżunglę, zwiadowcy gubią przekaźnik radiowy i zostają skazani na samych siebie. Z pomocą przychodząAkcja filmu rozgrywa się podczas drugiej wojny światowej. Trzech żołnierzy zostaje wysłanych na Filipiny, aby tam zdobyć potrzebne informacje na temat japońskiej okupacji, ponieważ USA przygotowują duży atak. Podczas żmudnej przeprawy przez dżunglę, zwiadowcy gubią przekaźnik radiowy i zostają skazani na samych siebie. Z pomocą przychodzą im lokalni mieszkańcy, którzy są wrogo nastawieni do okupantów. Gdy japońscy oficerowie dowiadują się, że miejscowa ludność podejmuje działania skierowane przeciwko nim, decydują się dokonać egzekucji na dzieciach, aby dać nauczkę nieposłusznym mieszkańcom wioski. Trójka amerykańskich żołnierzy postanawia pokrzyżować im plany i zakraść się do obozu wroga.

data produkcji
1964
tytuł oryg.
Back Door to Hell
inne tytuły
Tylnymi drzwiami do piekła Polska
Więcej...
Ludzie mieszkający w pobliżu Lingayen Gulf mówią w języku tagalog zamiast w języku pangasinan.
Film nakręcono w regionie Bicol Region (Filipiny).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • 3/10

  edgemoon ocenił(a) film na 3

  Drugi z pięciu wspólnych filmów Nicholsona z Monte Hellmanem. Film niskich lotów. Kiepskie dialogi, amatorska gra aktorów, nienajlepsza reżyseria, katastrofalne zdjęcia. Jack nie ratuje filmu. Gra rolę drugoplanową i poziomem dopasowuje się do kolegów-aktorów.

 • normalnie nie poznałem Jacka :D

  1
  • 6/10

   tores13 ocenił(a) film na 6

   Wojenno-przygodowy film z dość niskim budżetem nawet na jak czasy w których był realizowany, najbardziej efektowne sceny batalistyczne to urywki z kronik wojennych.