PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5469}

Uśmiech New Jersey

Eversmile, New Jersey
5,6 147
ocen
5,6 10 1 147
Uśmiech New Jersey
powrót do forum filmu Uśmiech New Jersey

Komedia obyczajowa o perypetiach dentysty przemierzającego Amerykę Południową i leczącego tamtejszych mieszkańców. Przy okazji obala wiele mitów na temat zębów :) którymi operowali ludzie... Ciepła podróż, pełna przygód i wyzwania. No i Daniel Day Lewis!

menshikov

eee sympatyczny? moim zdaniem lekko przerażający! no i owszem: Daniel Day-Lewis, ale tak opętanego nie chciałabym go spotkac...;P

ocenił(a) film na 7
menshikov

Zgadzam się. Sympatyczny film, idealny na wieczorny relaks. Z czystym sumieniem wystawiam mu 8/10. Mój sentyment wziął górę. Może troszkę za wysoko, ale jednak... Po ostatecznych rozważaniach daję 8. Za dobrą grę głównego bohatera, za zabawne scenki, no i za irlandzki akcent! ;-)
Oczywiście Daniel Day-Lewis ma na swoim koncie dużo lepsze filmy, więc ci, którzy widzieli chociażby "Gangi Nowego Jorku", "W Imię Ojca" czy "Moją Lewą Stopę" nie powinny oczekiwać tego rodzaju filmu. "Eversmile New Jersey" to troszkę niższa liga. Troszkę słabsza, ale ciągle warta obejrzenia.
Polecam - szczególnie zwolennikom talentu DD-L.
Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 2
Maldini_3

Troszkę?
Ja jestem w szoku, ten film powalił mnie na ziemię. Z czystym sumieniem, pomimo tego że Daniel Day Lewis jest szczerze moim numerem jeden... stawiam temu filmowi właśnie '1'.

ocenił(a) film na 2
Maldini_3

Choć dodam jeszcze , że z głupoty filmu od lat się tak nie śmiałam i bolały mnie wszystkie mięśnie. Mam nadzieję , że nie będzie mi się przypominał zawsze, gdy będę myła zęby...

ocenił(a) film na 1
Guthwine

.. czemu? czemu on w tym czymś zagrał?

"-Zmieścimy się tu we dwoje..
-Jestem dentystą."

[?!]

ocenił(a) film na 5
astrayheart

dokładnie! w jednym roku film mistrzostwo (Moja lewa stopa) i film porażka (Uśmiech NY)

ocenił(a) film na 7
EK28

Nie doceniasz oryginalności tematu.:)

ocenił(a) film na 5
kociara_4

być może :) a może po prostu to nie był właściwy dzień na ten film :)

ocenił(a) film na 2
EK28

Może po prostu Daniel musiał skrajnie odreagować ciężkość Lewej Stopy i swoje ekstremalne do niej przygotowania...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones