Uciec przed śmiercią

Harrison's Flowers

2000 2 godz. 10 min.
7,3 1 367
ocen
7,3 10 1367
1 796
chce zobaczyć
{"type":"film","id":6055,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Harrison%27s+Flowers-2000-6055/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Uciec przed śmiercią
  • użytkownik usunięty

zaden film wojenny nie zrobił na mnie takiego wrażenie jak ten. To jeden z najbardziej realistycznych obrazów o wojnie. Utkwiła mi w głowie szczególnie scena kiedy chorwacka kobieta klęczy w zrujnowanym Vukowarze z tabliczą "noszę w sobie dziecko Serba". Porażające.

• użytkownik usunięty

Zgadzam się w pełni. Widziałem ten film na TVP2 dawno temu a wciąż pamiętam. Bardzo dobry film a trafiłem na niego przypadkowo!

• michal100 ocenił(a) ten film na: 7

Bardzo dobry temat i całkiem dobre jego przedstawienie, b.dobry Brody i niezły Gleeson, minusy: często słabe ujecia i zdjęcia, za bardzo hollywoodzkie zakończenie, słaba MacDowell. Ogólna ocena 7.

• radekchytla ocenił(a) ten film na: 10

michal100 Fantastyczny film!

• blantman ocenił(a) ten film na: 10

Zgadzam się. Ten film i Savior dały mi mocno do myślenia. Nieznana przeze mnie perełka obejrzana w sumie z nudów. Takie przedstawienie wojny rzadko się zdarza w filmach a już szczególnie hollywoodzkich. Świetna gra aktorska i mocny temat. Minus filmu widzę tylko jeden - trochę mnie psychicznie wykończył. Po co oglądać horrory jak ten film przeraża 100 razy mocniej.

• Butkus ocenił(a) ten film na: 7

wizja wojny przedstawiona kapitalnie, daje po pysku... jednak hamerykański wątek odciąga od ideału. Jednak mocne 8 ode mnie, właśnie za te dantejskie sceny.

• Wasze komentarze skłaniają mnie do bezzwłocznego zainteresowania się tym filmem ;)