PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794323}

Ukryte życie

A Hidden Life
7,0 3 891
ocen
7,0 10 1 3891
7,3 25
ocen krytyków
Ukryte życie
powrót do forum filmu Ukryte życie
Remiii

Mam nadzieję, bo trochę już jestem zmęczony tą jego liturgiczną stylistyką. Fajnie jakby ten film był zbliżony do "Cienkiej czerwonej linii".

DziurawaMarysia

Istotnie ,od "Drzewa Życia" żaden film Pana Malicka nie wzbił się wysoko.Jest to jednak kino którego mi dzisiaj brakuje.Spojrzenie w głąb świata i człowieka. Stawiam go na równi z Bergmanem i Kieślowskim.Teraz znów temat wojny. Spodziewam się arcydzieła takiego jak to sprzed 20 lat.

ocenił(a) film na 9
bartimus

IMO "Drzewo życia" to jeden z najlepszych filmów tego wieku.

Lukasz_Broda

To prawda świetny film, ale późniejsze "Song to Song" czy "Rycerz Pucharów" nie były już takie dobre.

ocenił(a) film na 9
DziurawaMarysia

Tu się zgodzę.

Lukasz_Broda

Zwiastun!
https://www.youtube.com/watch?v=qJXmdY4lVR0
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

ocenił(a) film na 7
Remiii

@Remiii. Pytanie w 10, jeśli można tak sparafrazować zwrot! Bardzo chciałam obejrzec, póki nie zonaczyłam, że to film Malicka. Teraz sie boje. ;-)

użytkownik usunięty
Remiii

Tak, ale tylko jedną nogą.

ocenił(a) film na 7

Tak, ale warto zobaczyć, nikt inny by nie nakręcił tej historii właśnie tak. Nie przekonała mnie postawa głównego bohatera i nie była to wina świetnej roli Augusta Diehla. Szkoda, że scen z dialogami było tak mało, bo to one były najlepsze, jak choćby genialna rozmowa z sędzią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones