PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807157}

Ulepszenie

Upgrade
7,2 49 354
oceny
7,2 10 1 49354
6,1 14
ocen krytyków
Ulepszenie
powrót do forum filmu Ulepszenie

Świetny film

ocenił(a) film na 9

W końcu coś nowego, coś świeżego, świetnie zrobiony.
Polecam!
p.s a po seansach Pitbuli Vega-Pasikowskich ... rodzi się pytanie gdzie my jesteśmy ?


ocenił(a) film na 6
Marcszym

Polecam obejrzeć całą serię "Black Mirror" jeśli uważasz ten film za świeży. Pokój!

ocenił(a) film na 8
alczapsone

Bardzo trafna uwaga.

ocenił(a) film na 9
alczapsone

"Black Mirror " hm ... ten serial jednak to nie ta liga. Pokój!

Marcszym

Zgoda, Upgrade'owi brakuje do Black Mirror z gwiazdke moze poltorej ale wciaz sie dobrze oglada

ocenił(a) film na 8
alczapsone

Czarne lustra to całkiem inny typ filmów, bardziej dreszczowce, albo social czy political fiction , w sumie bardziej ambitne kino, natomiast Upgrade to film SF akcji , sensacja, bijatyki, strzelaniny i pogonie. W tym "gatunku" spełnił się znakomicie.

użytkownik usunięty
Marcszym

Co nie zmienia faktu, że bardzo dobrze mi się oglądało. Bardzo szybko i przyjemnie spędzony czas. Ale dzięki alczapsone i Bokciu wiem, że nie będę miał głodu filmowego, Black Mirror czeka :).

ocenił(a) film na 6
Marcszym

LOL. Zero nowości, świeżości, zaskoczenia. Przewidywalny i widziany tuzin razy. Ale całkiem przyjemnie się ogląda, stylistyka trąci 90's,w dobrym tego słowa znaczeniu.

Marcszym

Stawianie na równi Vegi i Władysława Pasikowskiego jest nieporozumieniem albo nieznajomością twórczości tego drugiego reżysera

Marcszym

czy tylko mi sie nie podobał ten film?

ocenił(a) film na 9
Kasmilla

Nikt cię nie zmusi. Choć może wielu by chciało ;)

ocenił(a) film na 8
Marcszym

Vegeta to jest w ogóle...brak słów. A to jest dobry film. po prostu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones