PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36978}

Umrzeć z miłości

Mourir d'aimer
7,6 51
ocen
7,6 10 1 51
Umrzeć z miłości
powrót do forum filmu Umrzeć z miłości

Czy ktoś wie czy ten film jest dostępny na dvd w jakiejkolwiek wersji? Łącznie z zagranicą.

ocenił(a) film na 7
Biggerman

Będzie w Warszawskim Iluzjonie w ten czwartek.

_Garret_Reza_

niestety z dubbingiem :(

ocenił(a) film na 7
kangur_msc_CM

Skąd takie info?

_Garret_Reza_

Z ulotki z programem na kwiecień. Z tyłu co prawda nie ma gwiazdki oznaczającej lektora, ale jest tam strona z info o Anni Girardot i obok wypisane filmy, jakie z nią puszczą. przy omawianym tytule w nawiasie napisali dubb. polski. Osobiście widziałem już jak Mastroianni mówi po polsku w "Obcym" i nie chcę wiedzieć jak po polsku brzmi Annie. :]

kangur_msc_CM

Dlaczego "niestety"? W takiej właśnie, zdubbingowanej wersji film trafił na polskie ekrany kinowe i tak był rozpowszechniany.
W ogóle w dawnych czasach dubbingowano w Polsce znacznie więcej, i to nie jedynie animacji oraz filmów dla dzieci - lecz również filmów aktorskich dla dorosłej publiczności.
http://www.polski-dubbing.pl/index.php?option=com_jtaginternetmoviedatabase&task =view&id=293&catid=15&Itemid=12
oraz
http://www.polski-dubbing.pl/forum/viewtopic.php?f=13&t=135

PS Ja nawet po ludzku rozumiem, że nie każdemu musi koniecznie odpowiadać Annie Girardot mówiąca głosem Elżbiety Kępińskiej. Mam tylko nadzieję, że w zamian nie będziesz nam polecał - jako wersji rzekomo lepszej - AG mówiącej głosem Tomasza Knapika, Janusza Szydłowskiego, Stanisława Olejniczaka, Jarosława Łukomskiego albo Piotra Borowca ...

Film_Polski

O wersji z lektorem nic mi nie wiadomo. Preferuję napisy.

kangur_msc_CM

OK. Me too.
Natomiast doświadczenie podpowiada mi, że wielu deklarujących się jako zwolennicy subtitles - to w istocie zakamuflowana opcja lektorska.

Film_Polski

"zakamuflowana opcja lektorska."


- dobre :)

Fakt, czasem nagrywam z TV film z lektorem (zwłaszcza francuskie), bo bywa, że nawet angielskich napisów nie ma w sieci. Tak po zatym - jestem na nie. Lubię słyszeć aktorów.

Biggerman

jest dostępny nie ma jednak napisów ani lektora :(

jarzyna118

nie wiem gdzie mogę znależć napisy... a chciałam zrobić cioci prezent (film z jej młodości) ale bez napisów nici.

jarzyna118

Macie namiary na ten film? Gdzie go można zdobyć. Kupię lub cokolwiek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones