plakat filmu Umysł w ogniu

Umysł w ogniu

Brain on Fire
6,9 22 230
ocen
6,9 10 1 22230
9 424
chce zobaczyć
{"rate":3.0,"count":1}
{"type":"film","id":727030,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Umys%C5%82+w+ogniu-2016-727030/tv","text":"W TV"}]}
Umysł w ogniu
powrót do forum filmu Umysł w ogniu
 • DemiaN ocenił(a) ten film na: 9

  Dawno nie widziałem tak wciągającego i świetnego filmu na wysokim poziomie. Po przytłaczającej ilości shitu wysokobudżetowego który jest fantastycznie promowany, cieszę się że czasem można (niestety przypadkiem) znaleźć takie perełki. Ogromne brava też dla Chloë Grace Moretz moim zdaniem Oscarowa gra aktorska, była bardzo przekonująca jak i zresztą reszta aktorów.Polecam tą wzruszającą produkcją na faktach autentycznych i nie sugerujcie się nieadekwatną oceną na filmwebie.

 • krzychu1323 ocenił(a) ten film na: 9

  DemiaN nic dodać nic ująć, kocham trafiać na takie perełki kinowego "zaplecza". Bez wielkiej promocji, bez gigantycznych nazwisk i kasy, ale dawno żaden film tak nie przykuł mnie do ekranu laptopa. Chloe zasłużyła na nominację

 • DemiaN "na faktach autentycznych"

  Widziales kiedys film na "faktach" nie autentycznych?

  "nie sugerujcie się nieadekwatną oceną na filmwebie"

  Czyli sugerowac sie Twoja opinia bo film jest jak to napisales "na faktach autentycznych"?

 • kordrum ocenił(a) ten film na: 6

  _ScA_ Widziales kiedys film na "faktach" nie autentycznych?

  Tak, Smoleńsk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 • 889641265 ocenił(a) ten film na: 9

  _ScA_ istnieje coś takiego jak "fakt prasowy, medialny", czyli informacja rozpowszechniana w prasie lub mediach elektronicznych, niezgodna z prawdą, ale mająca wpływ na opinię publiczną.
  "fakt autentyczny" jest pleonazmem, i to kującym w oczy. Jednak z drugiej strony w internecie, i niestety w prasie również, istnieje tyle niepotwierdzonych informacji, że czasami rozumiem chęć podkreślenia, że fakt jest autentyczny, potwierdzony.

 • mitrus80 ocenił(a) ten film na: 4

  DemiaN Niestety nie mogę się podpisać pod tą bardzo pozytywną opinią na temat tego filmu, (jak również pod odp. @krzychu1323). Moretz nie zasłużyła tutaj na żadne nominacje, jest to jeden z jej najsłabszych filmów. Przez grzeczność do autentyczności historii nie wypada za bardzo pastwić się nad scenariuszem, natomiast cała reszta filmu po prostu bardzo przeciętna. Oczywiście nie są to z mojej strony docinki personalne, odnoszę się tylko do skrajnie pozytywnej oceny filmu. Pozdrawiam.

 • Bokciu ocenił(a) ten film na: 7

  mitrus80 No to po jaką cholerę się tu wypisujesz? Już raz to samo napisałeś w oddzielnym temacie, który sam stworzyłeś, więc niech to wystarczy. Będziesz teraz wszędzie dopisywał swoją opinię pod każdym kto go oceni wyżej?

 • mitrus80 ocenił(a) ten film na: 4

  Bokciu tak jak napisałem powyżej "odnoszę się tylko do skrajnie pozytywnej oceny filmu", nie denerwuj się Bokciu

 • p_o_n_ ocenił(a) ten film na: 9

  DemiaN Czytając opinie o tym filmie zastanawiałam się czy oglądałam to samo co osoby je wystawiające. Jak dla mnie film mega. Nie mogłam się od niego oderwać choć nie jestem fanką tego typu filmów. Przyznaje że Chloë Grace Moretz nie należy do moich ulubionych aktorek ale w tym filmie zagrała genialnie.

 • Bokciu ocenił(a) ten film na: 7

  p_o_n_ Zgadza się - bardzo dobrze zagrała.

 • Maragy ocenił(a) ten film na: 9

  DemiaN Świetny film. Bardzo dobrze mi się go oglądało i muszę przyznać, że "grał" na moich emocjach.

 • Natan30 ocenił(a) ten film na: 3

  DemiaN Ja natomiast mam przeciwne zdanie i nadzieję, że zbyt często nie będę trafiał na produkcje o tak niskim poziomie. O ile sam temat jest jak najbardziej wart uwagi, o tyle drewniane aktorstwo i łopatologia od tego obrazu odstreczaja. Nie polecam.