PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=169179}
7,2 104 017
ocen
7,2 10 1 104017
5,0 6
ocen krytyków
Underworld: Evolution
powrót do forum filmu Underworld: Evolution

Mam takie pytanie. W filmie nie raz bylo mowione, ze Marcus jest pierwszym wampirem. Pozniej jak Michael sie pyta Selene czy Marcus to hybryda, jej odpowiedz jest twierdzaca. Ale Selene tez mowila ze przed Michaelem nie bylo zadnej hybrydy, ze on jest pierwszym. To jak to jest z tym Marcusem? Dlaczego stal sie hybryda?

ocenił(a) film na 8
MrSlawek1994

tak samo się zastanawiałem i w sumie to też nie jestem do końca pewien. Może oni nie wiedzieli, że on jest hybrydą dopóki nie zobaczyli Michaela ?

ocenił(a) film na 8
Dziarski93

Moim zdaniem nie jest hybrydą. Bo niby czego? Jest pierwszym wampirem dlaczego mógł przybierać formę "nietoperza"

ocenił(a) film na 8
Lestat_18

ale nawet w filmie było powiedziane, że Marcus jest hybrydą po scenie walki w samochodzie

ocenił(a) film na 8
Dziarski93

Tak se może gadali. Selena zaraz wszystkiego nie wie :P W takim razie William też musiał by być hybrydą.

Dziarski93

"Marcus miał być obudzony aby przejąć władzę nad Wampirami przez starszą ludu Amelię, została ona jednak zdradzona przez Kravena i zamordowana przez komando Lykanów. Zamiast tego Marcus obudził się dzięki kropli krwi Lykańskiego uczonego Singe’a, która została wtłoczona do jego krwiobiegu. Stał się przez to nową rasą przerażającą swoją niespotykaną mocą i siłą"

Przeczytalem cos takiego na jakies stronie. Underworldwikia czy cos takiego. Przypomiancie sobie cos takiego w filmie? Jeszcze mam takie pytanie: ten film to bylo dzielo autorskie rezysera czy moze powstal on na podstawie ksiazki, komiksu etc.?

ocenił(a) film na 8
MrSlawek1994

oo, bardzo dziękuję, coś już kojarzę w tej chwili jak ta krew mu skapywała na jego ciało podczas hibernacji.
A co do Twojego pytania to chyba autorskie, ale ręki nie dam sobie uciąć :)

użytkownik usunięty
Dziarski93

Autorskie acz twórcy jakiegoś systemu rpg(bodajże wampir maskarada to się nazywa) wytoczyli mu proces o plagiat. Proces zakończył się ugodą.

MrSlawek1994

Rzeczywiście było tam coś takiego ale gdybyś tego nie napisał to bym nie pomyślała o tym w ten sposób chociaż też się sporo nad tym zastanawiałam.

Monika_160

Obejrzalem film jeszcze raz i teraz jestem tego pewien. Gdy Marcus sie budzil jego oczy,koloru niebieskiego, zmienily sie w czarne (takie jak mial Michael).

MrSlawek1994

Muszę bardziej zwracać uwage na szczegóły :D

MrSlawek1994

W filmie na początku podczas przebudzenie Markusa była rertrospekcja gdzie budzi go krew lykanina[swoją drogą czemu nie lykana]

kozlo15

Juz do tego doszedlem.

ocenił(a) film na 9
kozlo15

Dokładnie tak ta krew mu przekazała wspomnienia tego Wilkołaka naukowca i go przebudziła z tego snu w którym był i spowodowała że wpadł na pomysł stworzenia nowej rasy w której to on będzie bogiem (scena gdy spotyka się z ojcem na statku św Heleny)

Arek_89

Proste to jak drut. Michael- oczywiście pierwsza hybryda dzięki połączeniu ugryzienia Lykana i wampira, do tego dochodzą jeszcze geny przodka wszystkich: Alexandra Corvinusa. Marcus? Proste- te same geny co Alexander, więc krew zabitego naukowca wilkołaków w siedzibie wampirów pozwoliła na przemianę w hybrydę. Naprawdę nie widzieliście tego momentu w filmie jak krew tego wilkołaka spływa do krypty z Marcusem i jak później otwiera oczy? To bodajże było jeszcze w pierwszej części jak dobrze pamiętam. To przecież oczywiste.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones