PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=169179}
7,2 103 735
ocen
7,2 10 1 103735
4,6 5
ocen krytyków
Underworld: Evolution

Kolejna część mrocznych przygód pięknej wojowniczki Seleny na tle odwiecznej, śmiertelnej walki pomiędzy rasą władców - arystokratycznymi Wampirami - a zbuntowaną rasą brutalnych, siejących grozę Lykanów. Cofniemy się do czasów prehistorycznych, poznamy dalszy ciąg rodzącego się uczucia pomiędzy Seleną a Michaelem. Tym razem sceny walk sfilmowano z brawurą i iście epickim rozmachem. Zobaczymy imponujące efekty specjalne w mrocznej, bogatej scenerii. Poznamy początki wielkiej wojny i największą bitwę w historii dwóch ras. Pojedynki, intrygi, zakazana miłość, a wszystko to w konwencji gotyckiego fantasy i ultranowoczesnej baśni.

opis dystrybutora dvd

Osiem wieków temu rozpoczęła się nieznana ludzkości wojna pomiędzy rządzącą klasą wampirów. Legenda mówi, że wojnę rozpoczęli dwaj nieśmiertelni synowie Alexandra Corvinusa (Derek Jacobi). Marcus (Tony Curran), ugryziony przez nietoperza, dał początek istnienia rasie wampirów. William (Brian Steele), ugryziony przez wilka, stał się pierwszym i najpotężniejszym Lykaninem. Historia zaczyna się w 1202 roku, kiedy wampiry wraz z Viktorem (Bill Nighy), Marcusem oraz Amelią (Zita Görög) pojmują Williama. Viktor skazuje go na wieczne więzienie. W czasach współczesnych pozostałe przy życiu wilkołaki i wampiry polują na Selene (Kate Beckinsale) i Michaela (Scott Speedman), którzy stali się przyczyną ich zguby. Wygląda na to, że wszyscy sprzysięgli się przeciwko nimi, zarówno Lykanie, wampiry, jak i ludzie. Czy rodzące się między nimi uczucie i przywiązanie jest w stanie sprostać wszystkim przeciwnościom jakie zgotuje im los? Czy rozwiążą zagadkę tajemniczego medalionu, w którego są posiadaniu?

Zarlacz
opis użytkownika

"Underworld: Evolution" to kontynuacja hitu "Underworld" z 2003 roku. Akcja filmu toczy się w środku odwiecznej wojny, którą rozpoczynają dwaj synowie Alexandra Corvinusa. Jeden z nich, Marcus (Tony Curran) zostaje ugryziony przez nietoperza i daje początek rasie Wampirów. Drugi zaś, William (Brian Steele) zostaje ugryziony przez wilka i staje się pierwszym Lykanem. W roku 1202 Viktor (Bill Nighy), następca tego pierwszego, porywa i skazuje najpotężniejszego Wilkołaka na wieczne więzienie.
W czasach współczesnych piękna wampirzyca, Selene (Kate Beckinsale) i jej jedyny sprzymierzeniec, Michael (Scott Speedman), będący połączeniem obu ras, muszą walczyć o życie, gdyż obie strony konfliktu usiłują ich zabić. Czy parze kochanków uda się przeżyć i rozwiązać zagadkę medalionu, który posiada Michael?

Pokemon108
opis użytkownika