PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640594}

Unity

7,8 222
oceny
7,8 10 1 222
Unity
powrót do forum filmu Unity

Nie mogę się doczekać aż to zobaczę :)

Anaissa

Wiadomo o czym będzie ten film?

Psychodrama

wszyscy w obsadzie są wegetarianami :D

Psychodrama

ten film będzie o ludzkiej egzystencji - miłości, środowisku, przyjaciołach, celu życia, itp.

autor tego projektu musi mieć sporo kontaktów - 86 gwiazd filmowych, muzycznych i popkulturowych (nawet Tony Hawk tam jest) w jednej produkcji pracują właściwie za darmo. Jego projekt na kickstarterze nie osiągnął pułapu w wymaganym czasie, a film dalej się rozwija. To bardzo dobrze, nie mogę się doczekać premiery. Pomimo tematyki zapowiada się ciekawie.

oyvinddev

Dziekuję za odpowiedź:)

Psychodrama

nie ma sprawy. Pisz, jeśli mogę w czymś jeszcze pomóc :)

oyvinddev

Projekt jest ogromny i ma na celu szerzenie wiedzy wśród społeczeństwa na temat wykorzystywania przyrody dla celów zwykłego, bezmyślnego konsumpcjonizmu. Shaun Monson we współpracy z Joaquinem Phoenixem od kilkunastu lat są zaangażowani w produkcję tej niezwykłej trylogii. Środki pozyskiwane są z darowizn, bo jak można się domyślać, żadnej korporacji takie produkcje nie są na rękę. Nie dziwi mnie jakoś zaangażowanie tych wszystkich gwiazd, które chcą za darmo brać udział w tym projekcie. Po Earthlings sami się pewnie zgłaszali do nich. Zresztą większość z nich jest znana ze swego zaangażowania w ochronę środowiska i promowania wegetarianizmu i weganizmu. A Moby pracował już wcześniej przy Earthling, komponując muzykę.

Psychodrama

Film ogólnie o życiu na naszej planecie i o tym dlaczego nie możemy żyć w zgodzie a to pytanie trzeba zadać ludziom z bliskiego wschodu i z afryki bo tam szerzy się fanatyzm i nienawiść.

ElTabasco

Całkowicie bez przyczyny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones