Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 2:48
Film

A Fall from Grace

2020 2 godz.
6,3 5 978
ocen
6,3 10 1 5978
1 152
chce zobaczyć
{"id":"845703","linkUrl":"/film/Upadek+Grace-2020-845703","alt":"Upadek Grace","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/57/03/845703/7910334.2.jpg"}
Gdy kobieta o czystej kartotece zostaje oskarżona o zamordowanie męża, jej prawniczka po krótkim czasie wpada na trop spisku.
Upadek Grace
Zwiastun nr 1 (polski) 2:48
Upadek Grace - Zwiastun Nr 1 (polski) Upadek Grace - Zwiastun Nr 1 (polski)

Po tym, jak romans jej byłego męża wywrócił świat Grace Waters (Crystal Fox) do góry nogami, nowa miłość przywróciła jej radość życia. Jednak jej szczęście nie trwa długo. Gdy na jaw wychodzą skrywane tajemnice, Grace obraca swój ból w zemstę.

inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Zmarnowany potencjał

  qwwp ocenił(a) film na

  Moim zdaniem: Niestety. Pomysł na film fajny, lecz fatalnie zrealizowany. A mogło być kolejne "Milczenie Owiec". Scenariusz niedopracowany, gra aktorska kiepska. A sceny z sądu wręcz żenujące... No i jeszcze jedno mi się rzuciło- ten film to jeden wielki manifest poprawności politycznej. 95% ... więcej

 • Najgorszy film świata

  Sierra_5 ocenił(a) film na

  Większej szmiry nie widziałam w całym życiu,jest jak dźwięk tarcia styropianem po szkle.Scenariusz płaski jak plaskoziemca,wszystko dramat!trzymac się z daleka

 • Moźe być

  edytaa85 ocenił(a) film na

  Scenariusz całkiem spoko, ale niektore sceny czy momenty jak z taniego filmu, takie moje odczucie, hmm..czegoś zabrakło. Ogolnie ciekawy. Na wieczor mozna zapuścić :) moja ocena 6.

 • Coś w stylu Harlequina

  Malkontent46 ocenił(a) film na

  Można obejrzeć, ale scenariusz dość płytki.

 • Brak słów.

  skinnymyself

  Gra aktorksa po której bolą oczy. Film słaby, bardzo przeciętne sceny i dialogi z taśmy. Jednym słowem jeśli szukacie dobrego kina, tu go nie znajdziecie. Zapowiadał się ambitnie, a wyszlo...jak wyszlo. I nie polecam.

Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.