PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=251838}
5,4 342
oceny
5,4 10 1 342
Urodzisz moje dziecko
powrót do forum filmu Urodzisz moje dziecko

Dziwnie przetłumaczony tytuł. Dopiero po Tori Spelling udało mi się go odnaleźć. Ale jak widzę, żadnych recenzji. Cóż... zobaczymy dzisiaj w TVP2 :)

amozebudyn

'Dziwnie przetlumaczony'?? wow... chyba raczej ponizej krytyki!! ciekawa jestem kto przetłumacza tytuly filmow...

ocenił(a) film na 3
I_Zunia

To nie są tłumaczenia - dystrybutor często daje nową nazwę.
Film całkiem spoko. Nie jest to kino ambitne, ale nie każdy film musi być na Złotą Palmę w Cannes...można sobie wyjść do kibla, kuchni i się nic nie straci.
T.S dobrze wygląda w tym filmie i chyba nie najgorzej gra.

Blur

A ja dawno nie widziałam tak beznadziejnego filmu. Zachowania bohaterów są tak nielogiczne, że sami sprowadzają na siebie coraz gorsze problemy. Niby lekki, ale momentami zbytnio irytujący.

amozebudyn

Jejku, słabizna na maksa. Zgadzam się z przedmówcami. Juz myślałem że fabuła mnie czymś zaskoczy i ażeby nie było zbyt schematycznie okaże się, że to może Noah jest w zmowie z tą wariatką... A tu nic. Zero napięcia. 90 minut spłynęło jak woda z kranu. Dziwne bo thrillery z reguły są po to kręcone aby budować napięcie i zaskakiwać widza.
Szkoda tylko kasy na tę produkcję i co tak naprawdę znaczy "Hush"?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones