PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6080}

Urwanie głowy

Head Above Water
6,4 2 780
ocen
6,4 10 1 2780
Urwanie głowy
powrót do forum filmu Urwanie głowy

jak sie skonczyl ten film, prosze napiszcie, bo nie mialam okazji zobaczyc ostaniej godziny filmu a bardzo mi sie spodobal;d

Klaudia_12

dzisiaj będziesz miała okazje go zobaczyc :)

marta_114

Ja niestety nie dotrwałam wczoraj do końca, dlatego baaaaaaaardzo proszę, napiszcie jak się skończyło. Ostatni moment jaki pamiętam to kiedy Cameron wyszła ze schowka w podłodze i ucieka łodzią.

mrowkaz24

Film kończy się tak że George zabija tego przyjaciela malarza,i związuje a następnie zabetonowywuje nogi Nathalie w wiadrze.Zaczyna jej opowiadać jakie wymyślił alibi(malarz zabija kochanka a oni są w tym czasie na łodzi kiedy wracają George idzie się położyć a malarz zabija Nathalie,następnie George wstaje i strzela do malarza).George zaczyna pić wódkę która jak się okazuje jest trucizną a kochanek na początku filmu miał zawał.George nic nie widzi i spada do wody na wielką sieć.Nathalie próbując się uwolnić dosięga strzelby i strzela do baniaka z wodą wtedy deska opada a ona bierze piłę łańcuchową.Zawiesza ją na haku i próbuje przeciąć liny, to jednak na nic więc odpala piłę, ta zaczyna się miotać na wszystkie strony.Piła przecina deski podtrzymujące altanę i wielka kopuła ze szpikulcem spada i wbija się w Georga.Nathalie natomiast spada z wiadrem do wody.Policjant który w tym momencie przepływa niedaleko widzi że coś się dzieje więc płynie w stronę domostwa,jednak na miejscu nikogo nie ma.Policjant chce już odpłynąć lecz Nathalie łapie się w ostatniej chwili łodzi i prosi o pomoc.Policjant wychyla się lecz przypadkowo uwalnia nogą hamulec i jego łódź rozbija się na skałach.Następnie Nathalie razem z policjantem odpływa swoją łodzią,cały czas opowiadając mu historię całego zdarzenia.Policjant w pewnym momencie pyta się czy ma coś do picia,na co Nathalie odpowiada że w lodówce(George wcześniej wsypał proszki do jednej z butelek i schował ją do lodówki w łodzi).KONIEC;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones