PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6080}

Urwanie głowy

Head Above Water
6,4 2 780
ocen
6,4 10 1 2780
Urwanie głowy
powrót do forum filmu Urwanie głowy

Nie trać głowy !!

ocenił(a) film na 4

Czarna komedia.

Niby jest wszystko co być powinno. Trup jest. Próba jego ukrycia jest. Liczne komplikacje są. Kolejne trupy? Domyśl się…

Nic tu nie potrafi na dobrą sprawę zaskoczyć, co w przypadku tego filmu jest sporą klęską. Ktoś sprawdzony w reżyserii zapewne wykrzesał by z tego nieco więcej, Wilson (bardziej producent) stworzył przewidywalne, mało angażujące i niezbyt oryginalne kino.

Całość można zobaczyć tylko dla obsady – Keitel ujawnia talent komediowy i jest w swej roli przeuroczy, a Diaz wygląda wyjątkowo ślicznie (jeszcze za czasów, gdy nie straszyła okropną cerą i uśmiechem Jokera). Jeśli już zerknąć to właśnie dla nich…

Moja ocena - 4/10

ocenił(a) film na 8
Grifter

mi tez sie srednio podobał ale nawet był ciekawy i zabawny a Diaz rzeczywiście cudnie wyglądała za młodu teraz to juz jie to smao/

ocenił(a) film na 8
konrii_2

a mnie się podobał. Bardzo zabawny, wychichrałam się porządnie, fajna historia o pechowej dziewczynie i wielkim zamieszaniu, może nie do końca sprawdza się jako film z serii "wszyscy jesteśmy podejrzani", ale za to jako czarna komedia, sprawdza się świetnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones