PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475233}

Uważaj na wilkołaka

Never Cry Werewolf
4,3 2 646
ocen
4,3 10 1 2646
Uważaj na wilkołaka
powrót do forum filmu Uważaj na wilkołaka

Jako że o 0.50 przełączyłem na "Dzieci" na Pulsie, nie wiem, jak się to skończyło. Co działo się po
tym, gdy wilkołak ma już użreć główna bohaterkę, a ona pyta go czy to boli i ze nie chce być
potworem?

użytkownik usunięty
SonOfAPlunder

Jej brat uwalnia się z więzów otwiera drzwi i odpycha wilkołaka, wkracza jeszcze potem ten gościu co grał Herkulesa, biją się itd. Jakoś znajdują na zewnątrz ktoś juź nie pamiętam kto przejeżdża go samochodem. Na końcy główna bohaterka strzela z kuszy jakąś srebrną rurą:) przebija go na wylot i przybija do drzewa, mija północ on rozbryzguje się jak ten monster-pies wcześniej a ten przemieniony chłopak co wygląda jakby miał trąd wraca do dawnej postaci i wszystko się dobrze kończy. Głupi ten film ale śmieszny

Samochodem przejeżdża go, jak go nazwałeś "ten przemieniony chłopak co wygląda jakby miał trąd" :D

a ta srebrna rura to był fragment tej srebrnej giwery Herkulesa, którą wilkołak wcześniej połamał. :)

ocenił(a) film na 5

Dzięki, czyli w zasadzie zakończenie takie, jak się spodziewałem;)

ocenił(a) film na 4

dla mnie głupi,ale nieśmieszny, i do tego przewidywalny ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones