plakat filmu Uzbrojeni nieletni

Uzbrojeni nieletni

5 American Kids - 5 American Handguns
5,8 46
ocen
5,8 10 1 46
2
chce zobaczyć

{"type":"film","id":393693,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Uzbrojeni+nieletni-1995-393693/tv","text":"W TV"}]}
Uzbrojeni nieletni
 • HBO Max - https://hbomax.com/

  abonament
  za 29,99 zł
 • Player - https://www.player.pl

  abonament
  za 20 zł
 • Play Now - https://www.playnow.pl

  abonament
  za 30 zł
  Dostępne dla posiadaczy numeru w sieci Play
  z abonamentem zawierającym usługę PLAY NOW.


Wstrząsający dokument o skutkach dostępu dzieci do broni palnej. Przerażające statystyki mówią same za siebie: w Ameryce co dwadzieścia sekund produkowany jest pistolet. W 1994 roku wyprodukowano ich ponad 1,5 miliona. Aż dwadzieścia cztery tysiące Amerykanów zostało w tym roku zabitych przy użyciu pistoletu, z czego aż 3600 to dzieci.

Uzbrojeni nieletni zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

Jeszcze nikt nie dodał obsady i twórców do tego filmu. Dodaj ich i współtwórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie!
Dodaj obsadę i twórców

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.