Odtwórz Zwiastun nr 1 0:48
Film

2013 1 godz. 36 min.
5,6 5 668
ocen
5,6 10 5668
1 701
chce zobaczyć
{"id":"673114","linkUrl":"/film/V+H+S+2-2013-673114","alt":"V/H/S/2","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/31/14/673114/7555273.2.jpg"}
Wynajęci do odnalezienia zaginionego studenta detektywi odnajdują w jego domu makabryczne nagrania wideo.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
V/H/S/2
V/H/S/2 (2013) Zwiastun nr 1 0:48
V/H/S/2 | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2013 | Film Dwóch prywatnych detektywów poszukuje zaginionego studenta. Detektyw wraz ze współpracowniczką włamują się do jego domu i znajdują kolekcję kaset VHS. Przerażająca zawartość kaset, uświadamia im, że być może to one są przyczyną zniknięcia studenta.

Dwóch prywatnych detektywów poszukuje zaginionego studenta. Detektyw wraz ze współpracowniczką włamują się do jego domu i znajdują kolekcję kaset VHS. Przerażająca zawartość kaset, uświadamia im, że być może to one są przyczyną zniknięcia studenta.

na podstawie
Timo Tjahjanto "Safe Haven" (materiały do scenariusza, historia) (segment) / Brad Miska (pomysł)
studio
Collective, The (przedstawia) / 8383 Productions / Bloody Disgusting (współudział) / Więcej...
data produkcji
2013
tytuł oryg.
V/H/S/2
inne tytuły
W segmencie "Safe Haven" kiedy Joni jest sam z ojcem, przód jego koszuli jest mokry. W następnej scenie koszula jest już sucha, lecz w kolejnej znów na niej widać mokre plamy.
W segmencie "Safe Haven" ocalały próbuje wydostać się ze strefy zagrożenia i rozbija szybę w samochodzie, aby się do niego dostać. Kilka sekund później, kiedy demon atakuje pojazd, kawałki szkła po rozbiciu szyby znikają, lecz okno jest rozbite.
Zdjęcia do filmu nakręcono w Hrabstwie Frederick (Maryland, USA).
Powróćmy nad jeziora – zachęcali twórcy serii "Friday the 13th". Zagrajmy w grę raz jeszcze – proponowało Lions Gate, rok po roku odsłaniając kolejne tajemnice bohaterów ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 53%
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • VHS HD

  nezumi1 ocenił(a) film na 1

  Tragedia. Nie jestem w stanie zrozumieć, jakim cudem to "coś" ma oceny zbliżone do części pierwszej... Zacznijmy od niedociągnięcia łączącego wszystkie prezentowane segmenty - odtwarzana na starych taśmach, wzorowa jakość HD. Oddawaliśmy pokłon twórcom pierwszego V/H/S za dopieszczone do perfekcji zakłócenia ... więcej

 • Trzecia Historia. Co to za bóg?

  szymon_paszko ocenił(a) film na 8

  Siema, mam pytanie do trzeciej historii wiadomo co to jest za bóg? Lub za sekta? I co to był za ludzik który był porozwieszany prawie wszędzie w domu sekty (taki słomiany)?

 • Inne popieprzone filmy?

  skisle_ziemniaki ocenił(a) film na 8

  Obie części VHS bardzo przypadły mi do gustu i chętnie obczaiłbym coś podobnego. Macie jakieś pomysły?

 • Bardzo dobry!

  Kicerator ocenił(a) film na 8

  Film bardzo dobry! Jedynka moim zdaniem miała troszkę lepsze historie, zwłaszcza o dziewczynie z dużymi oczami. W dwójce najbardziej podobała mi się historia z sektą. Polecam ten film!!!

 • duzo gorszy od jedynki

  t4u ocenił(a) film na 4

  Tape 49 - taśma fabularna, para detektywów ma się dowiedzieć, co się stało z zagubionym studentem. Całkiem przyjemne, ale koniec spaprany 5/10 Phase I Clinical Trials - fabuła zainspirowana "The Eye". Mężczyzna uzyskuje implant oka, dzięki któremu odzyskuje wzrok, ale widzi też duchy. Mnóstwo ... więcej

  1