PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129695}
7,4 85
ocen
7,4 10 1 85
Vibrator
powrót do forum filmu Vibrator

dziwny film

ocenił(a) film na 6

dziewczyna poznaje na stacji benzynowej kierowce tira i wyrusza z nim w podróż. tzn jeździ z nim tam gdzie go poniosą zlecenia. gadają, pieprzą się i tyle. wszystko ładnie zrealizowane i ogląda sie nieźle, choć mogłoby to też kogoś przynudzać. aktorstwa nie umiem ocenić.
jeśli chodzi o treść, to chyba nie do końca zrozumiałem koncept twórcy. nie wiem jaki miał być przekaz, cel ukazania tego wszystkiego, bo na pewno jakiś był. dziewczyna stawia czoła lekom i kompleksom z dzieciństwa, walczy z bulimią, ma dziwne akcje w głowie związane z dotykiem. szuka czułości. a może nie? sam nie wiem czego szukała. film w sumie niezły, ale mnie nie zachwycił 6/10

ocenił(a) film na 6
kangur_msc_CM

Również dałem 6, bo to b.dobra ocena dla tego filmu. Brak może w nim jakiejś konkretnej treści, a i realizacja pozostawia wiele do życzenia, ale ma to magiczne coś, co sprawia, że się go pamięta. Jest tu wszystko, trochę seksu, trochę psychodelii, przeplatane uroczym alkoholizmem bohaterki i klasyczną akcją filmu drogi. Osobiście polecam, zwłaszcza miłośnikom azjatyckiego kina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones