PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=797516}

Vice

7,3 34 628
ocen
7,3 10 1 34628
6,5 46
ocen krytyków
Vice
powrót do forum filmu Vice

ja wiem że to ambitne, ważne kino, wojna, polityka, władza super akktorzy itp ale film ekstremalnie nudny dla kogoś kto nie chce ponawać kulsów amerykańskiej geopolityki. No ja nie chce. Świetny film ale nie dla mnie. Zostaje przy Green Book, The Wife, Blacksman i bogatych azjatach.

dave_semafor

W sumie dziwne, ze ktos kto nie chce pozanwac kulisow polityki USA wybiera się na film wlasnie na ten temat poniekad ;)

dari71

Może ze względu, że ten film dostaje nominacje i nagrody. Ja nie powiem, żebym się wynudził, ani żeby mnie to w ogóle nie interesowało, ale jednak film trochę zbyt populistyczny (propagandowy), a jednocześnie całość tak sfilmowana, że zwolennicy Cheneya mogą widzieć go tu jako bohatera. Humor jakoś do mnie nie trafił, może ze dwie sceny lekko rozbawiły. Ale ktoś obok zaśmiał się w głos na tekst, który brzmiał mniej więcej: "Mam zawał idioto!"...

dari71

w sumie to nie, bo nie studiuję paleontologii a oglądałem Park Jurajski :)

ocenił(a) film na 8
dave_semafor

Ja akurat gapiłem się w ekran niczym sroka w gnat: od pierwszej sceny do ostatniej.
Ale nie powiem złego słowa o osobach, które wychodziły z sali nie doczekawszy końca seansu. W końcu śledzenie oraz studiowanie bardziej mrocznych stron polityki, zwłaszcza amerykańskiej - nie jest jeszcze rzeczą obowiązkową.

W krótkiej scence pomiędzy pierwszą a druga sceną napisów końcowych jedna młoda kobieta, członkini tzw. grupy focusowej, mówi do drugiej kobiety, że po obejrzeniu tak ciężkiego w odbiorze filmu chętnie teraz obejrzałaby "Szybkich i wściekłych". No cóż, każdy ma swoje własne ulubione filmy (być może akurat franczyzę 'The Fast and The Furious' - ale być może coś jeszcze innego, niekoniecznie mniej wartościowego od 'Vice').

ocenił(a) film na 8
Film_Polski

Ja też oglądałam z duzym zainteresowaniem, naprawde dobry film i jak zagrany. Odziera ze złudzeń.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones