PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=405077}
7,0 199 783
oceny
7,0 10 1 199783
6,6 39
ocen krytyków
Vicky Cristina Barcelona
powrót do forum filmu Vicky Cristina Barcelona

Artystyczny

ocenił(a) film na 8

Podoba mi się, gdyż jestem poetką, uwielbiam filmy pełne pasji i artystów ;) moja ulubiona aktorka - Scarlett, poza tym Penelope (ciekawi mnie czemu jest w obsadzie na drugim miejscu i za co Oscar - chyba tylko za bycie nią, bo każda dobra aktorka by tak zagrała).

ocenił(a) film na 3
bozenkaa

Abstrahując od filmu, rozbawiłaś mnie tym złożeniem : "Podoba mi się, gdyż jestem poetką". Pozdrawiam.

zap

Mnie też.

ocenił(a) film na 8
Ble987

I mnie też :) Poza tym oryginalny szyk stylistyczny zdania ot co :)

ocenił(a) film na 7
Ble987

No to dołączam się do klubu "rozwalonych". Grunt to mocny argument! Pani poetce odmówić takowego nie w sposób.

ocenił(a) film na 8
Voytash89

Samą siebie też. :D Przeczytałam teraz moją wypowiedź i jestem powalona. Poza tym zauważyłam jak zmienił się mój gust filmowy. Teraz nie napisałabym, że Scarlett jest moją ulubioną aktorką. Swoją drogą... znacie podobne do VCB filmy?

bozenkaa

ale z Ciebie krejzolka, o jeny

bozenkaa

Mnie się wydaje, że takie emocje jak złość, wściekłość, bezbronność, czy ataki gniewu jest trudno zagrać i nie każda aktorka potrafiłaby to dobrze zrobić. Postać grana przez Penelope była przedstawiona jako bardzo skomplikowana i wczucie się w taką rolę wydaje mi się niezmiernie trudne - poczuć ten gniew, wyrazić go nie tylko werbalnie, ale też mową ciała nie jest wcale tak łatwo. Dlatego muszę się z Tobą nie zgodzić co do tego, że każda dobra aktorka by tak zagrała ;)

paczosik

zgadzam się z poprzedniczką Penelope zagrała niesamowicie, jej postac była najbardziej interesująca w tym filmie

ocenił(a) film na 8
bozenkaa

Świetny film. Lekki, przyjemny, niby takie zwykłe romansidło a jednak ma w sobie to coś co sprawia że przykuwa do telewizora. Ciekawe dialogi no i trzeba jeszcze pochwalić aktorów, no może jedynie Scarlett jakoś tak wyszła bez polotu.
8/10 Woody Allen to jednak potrafi dać widzowi dobrą rozrywkę :)

ocenił(a) film na 8
Dudson44

Nie jestem zwolenniczką komedii, ale ta mnie ujęła. Lekki, cudowny obraz. Piękne aktorki i przystojny aktor;) Film wywołał u mnie silne emocje, heh i nieźle się naśmiałam.
Jak dla mnie najlepsza komedia jaką widziałam.

ocenił(a) film na 8
demonka25

Polecam inny film W. Allena "Klątwa Skorpiona", powinien Ci się spodobać :)

ocenił(a) film na 8
Dudson44

kurde:0 JA jestem Jebusem Chytrusem i dlatego podobal mi się ów film :)

bozenkaa

Scarlet+Cruz = od razu 10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones