PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=405077}
7,0 199 783
oceny
7,0 10 1 199783
6,6 39
ocen krytyków
Vicky Cristina Barcelona
powrót do forum filmu Vicky Cristina Barcelona

Sama nie wiem.

ocenił(a) film na 7

Sama nie wiem czy ten film mi się podobał czy nie. Niby nie jest zły, ale też jakoś mnie specjalnie nie zachwycił. Niby tematyka ciekawa, ale nic w tym nadzwyczajnego nie ma. Trochę mi się dłużył, ale nawet nie źle siego oglądało. Jedynie Cruz się tu wyróżniała, ale było jej za mało jak dla mnie.

dkf

mam podobne odczucia... nastawiłam się na niezłą ucztę kinową , bo w końcu taka obsada ( w tym moja ulubiona Scarlett) no i rto w końcu sam Woody Allen.... - ,,Match Point" bardzo mi się spodobał i spodziewałam się równie silnych emocji.... tymczasem chciałoby się powtórzyć za mistrzem,,Jak zachwyca, kiedy nie zachwyca"...oprócz pięknych widoków nic w tym filmie nie było dla mnie interesujacego... fabuła jakaś drętwa, od pierwszych chwil filmu spodziewałam sie jakiegoś napięcia, jakiegoś dramatyzmu,że coś się wydarzy a tu nic... i jeszcze to badziewne zakończenie....nie wiem sa gusta i guściki ale dla mnie ten film był po prostu nudny i gdyby zamiast tej świetnej trójki grali w nim aktorzy małego formatu - film pewno przeszedł by bez echa.... no ale przecież to Allen więc musi być wspaniały a jeśli nie to pewno go nie zrozumiałam hehe.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones