PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=405077}
7,0 199 783
oceny
7,0 10 1 199783
6,6 39
ocen krytyków
Vicky Cristina Barcelona
powrót do forum filmu Vicky Cristina Barcelona

film bardzo dobry, urocze sceny, zabawna historia dająca do myślenia. w 100% utożsamiam sie z cristiną. i utwierdziłam sie w przekonaniu ze nie ma nic złego w tym że ktoś nie wie czego w życiu chce. życie to ciągłe zbieranie doświadczeń. biorę na plus to, że wiem, czego nie chcę. amen.

ocenił(a) film na 6
wildfire_22

Jeżeli podoba Ci się ten film dzięki postaci Christiny, obejrzyj film "Między słowami". O wiele lepsza kreacja Johansson, przy czym dylematy bohaterki podobne. I o wiele piękniejsza, mądrzejsza historia.

ocenił(a) film na 8
wildfire_22

Jesli nie wiesz czego chcesz, prawdopodobnie tego nie dostaniesz, co wiecej prawdopodobnie skonczy sie na tym, ze dostaniesz cos czego nie chcesz. Może tobie podoba się podejscie Christiny do życia, ale jest ono delikatnie mówiąc smutne. Żyje w ciągłym niespełnieniu, by czasami na chwilę odczuć radosć, ale generalnie jest nieszczęsliwa. Trochę dużo filozofowania, jak na taki prosty film, ale uważam że ta bohaterka nie powinna być ideałem do nasladowania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones