PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11458}
7,0 12 596
ocen
7,0 10 1 12596
Vidocq
powrót do forum filmu Vidocq

Ciekawy ale...

ocenił(a) film na 6

Od strony technicznej film jest bardzo oryginalny i ciekawy, choć przyznam, że miejscami szybki dynamiczny montaż i duże zbliżenia mnie męczyły. Ogólnie jednak wizualnie film prezentuje się dobrze. Pomysł na historię też bardzo ciekawy, tylko niestety średnio rozwinięty i przedstawiony. Mimo dość krótkiego czasu Vidocq miejscami nudził, a całość nie wciągała. 6/10

radwan88

Mnie odstręczała właśnie strona wizualna. Miejscami miałam wrażenie, ze oglądam grę komputerową. To w ogole nie mój typ narracji wizualnej. Ale film jako kryminał byl dobry, zresztą wypadało zrobić w koncu coś o Vidocqu. Tyle wyprodukowano filmów o Sherlocku Holmesie, a Vidocq tak jakoś filmowcom nie podchodzi.

ocenił(a) film na 8
radwan88

Tę nieumiejętność Francuzów w robieniu dobrych efektów specjalnych najlepiej było widać w "Braterstwie wilków".

ocenił(a) film na 6
radwan88

mam podobne zarzuty. film był trochę teatralny (ale w tym złym tego słowa znaczeniu), trochę miejscami nużący, co do strony wizualnej to podobał mi się, choć twórcy powinni się zdecydować, czy cały ma być jak wspomniana "gra komputerowa", czy też jednak pójśc w stronę bardziej rzeczywistego obrazu. ogólnie film trudny w ocenie. jego klimat i podobał mi się, i czymś jednak odrzucał. dlatego daję 6.

radwan88

Ja podarowałem sobie ten film właśnie z powodu chaotycznych, zbyt bliskich ujęć. W połowie filmu dałem sobie spokój. Możliwe, że film miał do zaoferowania coś czego nie potrafię dostrzec dlatego zostawiam bez oceny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones