PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=249157}

Vince niepokonany

Invincible
7,4 10 884
oceny
7,4 10 1 10884
6,7 3
oceny krytyków
Vince niepokonany
powrót do forum filmu Vince niepokonany

....nie jest u mnie idealnie z anglieskim ale nie wiedzialem, ze jest az tak zle....

kupry

Nie od dziś wiadomo, że polskie tłumaczenia tytułów nie są zbyt trafne, ale tutaj akurat się nie zgodzę. Invincible oznacza niezwyciężony/niepokonany a dodatkowo główny bohater ma tak na imię. Podejrzewam, że oryginalny tytuł dobrano właśnie pod tym kątem. Polski tytuł podkreśla, że odnosi się to do głównego bohatera.. ale to jest moje zdanie :)

xxxckxxx

Przyczyna jest prosta, gdybyście się nad tym zastanowili, a nie głupio krytykowali. "Invincible" znaczy niepokonany/ niezwyciężony. Główny bohater na imię ma vince (w słowie inVINCiblE, znajduje się jego imię przecież). Tak cięzko siędomyślić?

Bialy_Pielgrzym

Napisałam dokładnie to samo więc nie wiem o co Ci chodzi o_O

ocenił(a) film na 4
Bialy_Pielgrzym

jakby mial Czesiek to by dali tytul NiEpoCZESIony?

schiz

Co ma Neczesi do Cześka?

ocenił(a) film na 4
adeck92

Neczesi?

schiz

schiz nie obraź się czy coś w tym stylu, ale nie chcę cię urazić, ale myślenie nie jest twoją mocną stroną, skoro własnego posta nie rozumiesz (odnoszącego się do mojego poprzedniego komentarza). Ale dzięki, pośmiałem się.

ocenił(a) film na 4
Bialy_Pielgrzym

myslenie jest ci obce.
w moim wielkim poscie nie ma slowa Neczesi i nie wiem co to znaczy.
ze policzyles duze literki i ci wyszlo? brawo! dodaj 2 patyczki do 2.
sensu nie chwytasz, win za to rodzicow.

schiz

czytasz czasami to co piszesz ? Nie ćpaj tyle

Bialy_Pielgrzym

Pielgrzymie nie przejmuj się schizem. To półgłówek udający mądrego. Jakoś mu się to nie udaje A do tego wszędzie go pełno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones