PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=172562}

Volkodav: Ostatni z rodu Szarych Psów

Volkodav iz roda Serykh Psov
6,2 4 930
ocen
6,2 10 1 4930
Volkodav: Ostatni z rodu Szarych Psów
powrót do forum filmu Volkodav: Ostatni z rodu Szarych Psów

Byłoby fajnie, gdyby powstał taki film... Tyle tylko, że Rosjanie w odróżnieniu od nas, mają sponsorów i studia filmowe, tzn. Mosfilm.

ocenił(a) film na 3
Tatar

Cóż, dobrze by było, gdyby w Polsce powstal DOBRY film fantasy, a Volkodav sie w moim mniemaniu do takich nie zalicza... Zmarnowany temat, fatalne wykonanie.

ocenił(a) film na 7
Vivasco

Nie jest tak źle. Mnie szczególnie podobała się ścieżka dźwiękowa. zwłaszcza ta melodia chóru podczas wyjazdu z tego grodu. Atutet filmu jest słowiański klimat, z którym niewątpliwie Rosjanie są kojarzeni. A że po rosyjsku, to całkiem miła i ciekawa odmiana przy tych produkcjach amerykańskich.

Vivasco

Bo to znowu była jedna z tych książek, które nadają się na serial a nie na film. Wiadomo było, że na wszystkie wątki nie ma miejsca, więc i tak według mnie scenarzysta i reżyser wykonali dobrą robotę. W Volkodavie zmiany w stosunku do oryginału aż tak bardzo mnie nie rażą niż np. w Dozorach. Film jako całość jest dobry.

ocenił(a) film na 7
Katja1

W każdym razie to film inny niż te, do których jesteśmy przyzwyczajeni. To chyba ma nazwę "Słowiańska Fantasy".

ocenił(a) film na 8
Tatar

i na dodatek nie bali się szeroko rozumianego szczęśliwego zakończenia :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones