PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432908}
7,3 52 467
ocen
7,3 10 1 52467
7,4 19
ocen krytyków
Wątpliwość
powrót do forum filmu Wątpliwość

Film w ktorym nie odnajdziecie zwrotow akcji. Jest to prosta historia i nie o zachwyt nad wartkoscia akcji tu chodzi. Jesli kogos nie przekonuje opis filmu, niech go obejrzy dla owej trojki aktorow ktorzy urodzili sie by grac. Meryl Streep - zniewalajaca gra aktorska i znow nieuzasadniony brak Oskara...

ocenił(a) film na 6
piotrluniewski

dobrze napisane ze to prosta historia, ale nie widzial mi sie ten film... moze przez te cale otoczenie...mimo ze jestem katolikiem nie moglem patrzec na te chore zachowanie zakonnic, jak mozna tak zyc... to w ogole nie ma nic wspolnego z chrzescijanstwem

ocenił(a) film na 9
piotrluniewski

Film pojedynek . Mój przyjaciel kiedyś mi powiedział " Grzesiek po co szukasz mózgu w dupie , to zwykłe życie daje każdemu najbardziej w kość " Po co to mówię ? Bo ten film jest dowodem , że najprostszą historię da się tak opowiedzieć że wbija człowieka w fotel . Tak jest z tym filmem . Nie oglądamy go dla akcji w znaczeniu boooom , ciach , prach tylko dla akcji w innym kontekście . Przez cały film zadajemy sobie pytania :
Czy ona zwariowała ?
Czy ten ksiądz to zrobił ?
Nie jest to film tak dobry jak "Wszyscy ludzie prezydenta " ale też nie jest wiele gorszy .
Szczerze polecam . Atos

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones