Odtwórz Zwiastun nr 2 (polski)

Zobacz W środku burzy zwiastun

Film

Grand Isle

2019 1 godz. 37 min.
4,3 466
ocen
4,3 10 1 466
95
chce zobaczyć
{"id":"843462","linkUrl":"/film/W+%C5%9Brodku+burzy-2019-843462","alt":"W środku burzy","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/34/62/843462/7925768.2.jpg"}
Walter po zakończeniu służby w marines wrócił do rodzinnej Luizjany. Skrywający wojenne traumy mężczyzna wiedzie życie u... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
W środku burzy
Zwiastun nr 2 (polski) 2:24
W środku burzy
Zwiastun nr 1 1:33
W środku burzy - Zwiastun Nr 2 (polski) W środku burzy - Zwiastun Nr 2 (polski)

Walter po zakończeniu służby w marines wrócił do rodzinnej Luizjany. Skrywający wojenne traumy mężczyzna wiedzie życie u boku pięknej, młodej żony Fancy. Gdy w ich domu pojawia się Buddy – przystojny sąsiad wynajęty do naprawy ogrodzenia, kobieta od razu zwraca na niego uwagę. Lubiący sięgać po broń Walter wyraźnie daje jednak doWalter po zakończeniu służby w marines wrócił do rodzinnej Luizjany. Skrywający wojenne traumy mężczyzna wiedzie życie u boku pięknej, młodej żony Fancy. Gdy w ich domu pojawia się Buddy – przystojny sąsiad wynajęty do naprawy ogrodzenia, kobieta od razu zwraca na niego uwagę. Lubiący sięgać po broń Walter wyraźnie daje jednak do zrozumienia, czym grozić może flirt z małżonką. Z powodu nadciągającego huraganu Buddy musi przeczekać nawałnicę w domu Waltera. Nagle ten składa mu nieoczekiwaną propozycję: 20 tysięcy dolarów za zabicie żony. Jaką grę toczą między sobą szaleni małżonkowie?

studio
Jeff Rice Films / Saturn Films
tytuł oryg.
Grand Isle
inne tytuły
W środku burzy Polska
Więcej...
Zdjęcia do filmu powstawały w Saint Francisville oraz Grand Isle (Luizjana, USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Nigdy nie wiem czego się spodziewać, gdy Nicolas Cage dostaje rolę w filmie... chyba nie czyta scenariusza, ale z najgorszego gówna, można stworzyć arcydzieło. Niestety, aktor miażdży swój dorobek takimi gniotami. A szkoda.

  3
  • oj oj :/

   aniadolan1 ocenił(a) film na 3

   Tu chyba wszystko poszło nie tak. Ktoś miał jakiś tam nawet dobry pomysł na ciekawa historię..ale tak go spierdzielił, że głowa mała. Końcówka filmu tak zła, że aż trudno to opisać. Nicolasie dlaczego w tym zagrałeś? To film zdecydowanie niedobry.

   1
   • Odwrotnie niż z winem,

    lopik ocenił(a) film na 3

    Cage im starszy tym gorszy.

    7
    • Film trochę lepszy niż wskazuje na to ogólna ocena,

     Piotr_Wyrwas ocenił(a) film na 6

     jednakże Cage ponownie nie zachwyca. Ogólnie rzecz biorąc fajny pomysł, niezła fabuła, momentami robi się dobry, mroczny klimat, ale wykonanie takie sobie, a sama końcówka jest do bani.

    • Nicholas napierd.... ostatnio film za filmem , niczym Eric Roberts !