PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=175588}

W świecie kobiet

In the Land of Women
6,6 21 405
ocen
6,6 10 1 21405
W świecie kobiet
powrót do forum filmu W świecie kobiet

Dobry, ale za krótki

ocenił(a) film na 8

Może nie jest to jakieś arcydzieło, ale film całkiem przyjemny. Odniosłem jednak wrażenie, że wszystko dzieje się i kończy zbyt szybko. Przede wszystkim ciekawy wątek związku Cartera i Sarah powinien być bardziej rozwinięty i to kosztem raczej nudnych rozterek nastoletniej Lucy.

Meg Ryan w roli matki i żony naprawdę świetna i niezwykle urocza(choć niestety nie zdążyła rozwinąć aktorskich skrzydeł), Adam Brody też całkiem niezły, choć momentami trochę sztuczny. Jedynie Kristen Stewart zupełnie nie przypadła mi do gustu - dziewczę mizernie próbuje budować dramatyczną, zbuntowaną, pełną rozterek postać, ale zupełnie jej to nie wychodzi. Może po prostu brakuje jej jeszcze warsztatu.

Ogólnie na plus.

ocenił(a) film na 9
anjin_2

Mi również spodobał się ten film ;)

Co do Kristen... Byłam lekko zawiedziona... Film wywarłby na mnie znacznie większe wrażenie gdyby właśnie na jej miejsce "wstawić" kogoś innego. Po prostu pomyłka...

Postać Cartera wprost mnie urzekła ;) Muszę jeszcze raz obejrzeć film, może tym razem z tłumaczeniem na polski.
Obraz mężczyzny ze łzami w oczach to dla mnie zupełnie coś nowego. Nie widziałam jeszcze takich sytuacji na żadnym filmie i innym może się to wydać dziwne, ale ja odniosłam takie, a nie inne wrażenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones